Wpis z mikrobloga

@Krzysiekmls: taka sytuacja nie zdarza się co chwilę, są to naprawdę ekstremalne przypadki i w stu procentach rozumiem pośpiech. Ale większość ludzi ma problem z blokadą miasta a podejrzewam, ze 90 procent osób, które się tak wypowiadało nawet dzisiaj dupy z domu nie ruszyło. Tym bardziej jak ktoś musi koniecznie jechać na zakupy bądź na jakieś spotkanie to na pewno nie robi tego w niedzielę o 9 rano. Miasto zablokowane do
@Melegan:
chwilę temu był zielonką i będzie mi kazał usuwać komentarz xD
To że 90% wypopków (w tym Ty) jest łapana na każdy bardziej lub mniej naiwny wpis, a duża część z nich ma nawet problem z Nadią to nie moja wina. A jeśli to nie bait to szkoda pisać cokolwiek bo słaby materiał na dobrą gównoburzę.
@doenutt: #!$%@?ą mnie ludzie co #!$%@?ą się w sprawy innych, już zostało ustalone że to b8 albo jesteś tępa
wszystkie manifestacje, maratony, pielgrzymki winny #!$%@?ć w takie miejsca żeby ludzi postronnych nie #!$%@?ć
i tu nie ma nic do rzeczy czy ktoś jedzie sobie po mieście bo mu się nudzi czy #!$%@? na drugi koniec miasta bo jest chirurgiem operującym moją stuleje
WOLNOŚĆ JEDNEGO KOŃCZY SIĘ TAM GDZIE ZACZYNA ISĘ WOLNOŚĆ