Wpis z mikrobloga

Mirki co się o------o to ja nawet nie xD

Nawiązując do wczorajszego wpisu dotyczącego #rozowypasek z #roksa dziś zadzwoniłem do dwóch kolejnych i udało się znaleźć jedną która zgodziła się spędzić ze mną 2 godziny i pójść na spacer ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co prawda na początku nie chciała ale udało się ją jakoś przekonać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ma na imię Sandra, lat 20 i z głosu wydaje się całkiem sympatyczna, więc jutro miło spędzę sobie 2 godziny na krótkim spacerze, a później może pójdziemy do jakiejś knajpki na winko albo coś zjeść ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#tfwnogf #przegryw #wygryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #smiercwsamotnosciniedlamnie #feels #podrywajzwykopem #wychodzimyzprzegrywu #chwalesie
N.....m - Mirki co się o------o to ja nawet nie xD

Nawiązując do wczorajszego wpis...

źródło: comment_oSDVB3HftWZodllwKFJJGYQruC10tvMK.jpg

Pobierz
  • 162
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nieskalany_Mysleniem: tylko weź się nie kompromituj i załóż garnitur, bo wiesz, że idziesz do KOBIETY Z KLASĄ a nie jakiejś k---y z trasy pod Radomiem. Zobaczy, że ubraniem okazałeś jej elementarny brak szacunku i 250 złotych polskich pójdzie się j---ć, a @Nieskalany_Mysleniem pójdzie 2h pospacerować z czego 1,5h przepraszając Panią Sandrę bo będzie jej przykro i nici z seksów. Rób jak uważasz, ale za 250zl to nawet ja mogę z tobą pochodzić po parku i wrócisz tak samo spełniony jak po powrocie od Sandry jeśli pójdziesz w dżinsach, co ty uchodźca jakiś? Przychodzisz do szanującej się młodej, atrakcyjnej Sandry, która ma klasę w odróznieniu od ciebie ubranego w dzinsy opie #tylkogarnitur xD

Miłym gestem byłaby też czekolada i kwiaty, ale to już według uznania. Zasadniczo - garnitur to obowiązek tak jak umycie rano zębów.

PS. To prawda i nie słuchaj tych spierolin tylko k---a garniak, kwiatek, ew. Rafaello/Ferrero
  • Odpowiedz