Wpis z mikrobloga

Mirki co się #!$%@?ło to ja nawet nie xD

Nawiązując do wczorajszego wpisu dotyczącego #rozowypasek z #roksa dziś zadzwoniłem do dwóch kolejnych i udało się znaleźć jedną która zgodziła się spędzić ze mną 2 godziny i pójść na spacer ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co prawda na początku nie chciała ale udało się ją jakoś przekonać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ma na imię Sandra, lat 20 i z głosu wydaje się całkiem sympatyczna, więc jutro miło spędzę sobie 2 godziny na krótkim spacerze, a później może pójdziemy do jakiejś knajpki na winko albo coś zjeść ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#tfwnogf #przegryw #wygryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #smiercwsamotnosciniedlamnie #feels #podrywajzwykopem #wychodzimyzprzegrywu #chwalesie
N.....m - Mirki co się #!$%@?ło to ja nawet nie xD

Nawiązując do wczorajszego wpis...

źródło: comment_oSDVB3HftWZodllwKFJJGYQruC10tvMK.jpg

Pobierz
  • 162
  • Odpowiedz
@Nieskalany_Mysleniem: Nie zrażaj się komentarzami, pokaż jej, że można kochać i być kochanym. Zerwij piękny kwiatek i wpleć jej we włosy, porozmawiajcie razem o życiu, zostawcie życie zawodowe na boku i spraw by się uśmiechała. Na koniec powiedz, że następnym razem to ona musi Ci zapłacić 250 złotych. Niech te pieniądze pływają między Wami, niech będą symbol danej sobie nawzajem szansy.

Potem weź te 250 złotych i ją przebadaj. Wasza pierwsza
  • Odpowiedz
@Tremade: Nie zrażam się, bo oni nawet z piwnicy nie odważą się wyjść a co dopiero zrobić coś czego społeczeństwo nie akceptuje.
A nuż dziewczyna wpadła w zawód przez problemy i uda się ją wyciągnąć i stworzyć prawdziwy dom. Kto wie co jest pisane?
  • Odpowiedz
@Nieskalany_Mysleniem: no takie kobiety maja troche inne podejscie do zycia, bardziej materialne, uczucia tez inne.
Vega zrobil taki miniserial o wawie, mozesz zobaczyc i poczytaj wywiad z nim, gdzie porusza kwestie prostytutek
  • Odpowiedz
@Tremade: Jeśli kobieta chce czekać z seksem do jakiegoś momentu w związku to dlaczego nie. Seks to tylko seks. Nic znaczącego.
@su1ik: Szczery materializm jest o wiele lepszy od ukrytego. Uczucia może mają inne, ale jakie nie wiem. Może warto spróbować?
  • Odpowiedz
@trollik: Ale ja nie powiedziałem że wyrwę prostytutkę tylko pójdę z nią na spacer i spędzę miły, może trochę romantyczny wieczór. A jeżeli jest sama i udało by się ją poderwać to czego nie? To tak jak spotkasz kogoś w klubie, szkole. Nigdy nie wiesz co się zdarzy.
  • Odpowiedz