Wpis z mikrobloga

1.Pierwszy raz od 3 mies chata wolna od Bąbli. golę nogi już w piątek, brwi depiluję, maseczki nakładam..
2. Mega kłótnia w sobotę rano - o to kto ma dzieci do babci wywieźć. Stawiam na swoim, bo nie chcę jechać i jak zwykle kłócić z teściową.
3. Mega zesrana sobota, bo niebieski stracił godzinę na jazdę do babci i zbyt krótko na rowerze pojeździ!!
4. Popołdniu jedzie na rower i wraca o 21.
5. - Tyle z naszego wspólnego wieczoru, bo ja #!$%@? - czekając na niego z książką i piwem przy ognisku - wkońcu idę przed 21 spać.
6. Dziś od rana kłótnia, bo - już się od rana umówił na rower!! On przecież nie wiedział, że ja mogę być zła (tzn wiedział, bo mu powiedziałam, ale od rana starał się być miły bo chciał iść na rower)
7. Staram się mimo zadymistego żalu wyciszyć nerwy na wieczór mimo to, że do domu wrócił o 16, a ja akurat musiałam jechać sprawy służbowe pozałatwiać.
8. Pojechał właśnie po bagietkę, wino, łososia i serek pleśniowy (nasz standardowy zestaw) - super zajebista kolacja już z dziećmi w domu!!
9. Trzymajcie kciuki za niego. Bo bardzo trudno mnie dziś będzie udobruchać.
10. - Ja rozumiem, że jesteście niedomyślni, ale #!$%@? żeby aż tak?????????!!!!!!!!!!
11. Weszłam dziś w fazę, że tak powiem "pierwszego dnia cyklu miesięcznego" - więc się zdziwi po kolacji ;) sesese
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rower - a ten tag akurat dla innych mężów!!
  • 93
@monalisssa: to ładnie sie komunikujecie.

PS nie zachowuj sie do niego jak matka, bo widać on nie chce Twojego wkładu "czynowego" i udowadniania, że masz rację :) my chcemy sie czuć potrzebni, a nie poprawiani (= jesteś głupi). także jesli chcesz seksu to troche inaczej sie to artykułuje, jeśli nawet nie wprost. rywalizujesz z nim, co w związku nie powinno miec miejsca. chłop jesteś?

także krzyknęłaś, że to jedyny wspólny weekend
@nowywinternetach: Od początku - Jak to weekend - chcę dłużej pospać - do 9 conajmniej. Zaraz po 8 -WSTAWAJ! Niebiesku nie śpi już od 7. Tak ma. -NZrób śniadanie bo mam cały dzień pracy!! Fuchę muszę zrobić. No to wstałam. O 11 fucha zrobiona. Niebieski jedzie do serwisu koło od roweru naprawić - bo jak się okazuje planuje cały dzień na rowerze. Mówię - to wcześniej zawieź dzieciaki do swojej mamy.
między czasie kłotnia o to że obiacałam ze z jego autem skocze do kolegi bo lampa nie działa.- Mona - sprawdzałem bezpieczniki i to nie to. To samo powiedziałam koledze. Posprawdzał kable i stwierdził, że nie wie co jest grane. Wróciłam do domu i coś mnie podkusiło żeby sprawdzić - okazało się że sprawdzał ni te bezpieczniki co trzeba. Zawołłam go żeby mu poiedziać. A on z gębą że nie mam racji.
@SScherzo: Nie do końca tak jest :) Ważne żeby mieć czas dla siebie. Żeby oprócz dzieci był moment dla tych starych dobrych lat miłości i zakochania - jeszcze jak bąbli nie było. Najgorzej jak popadniecie w taki codzienny rytm - pieluchy,później kolacje dla bąbli/ śniadanie dla bąbli/ bla bla.... i zapomnicie, że może być inaczej.... W niejednej mądrej książce jest mowa o tym, że nie dzieci, a mąż jest dla żony
@monalisssa: Sugerujesz, że posiadanie dzieci tłumaczy przesadnie długi foch?


@deroo: A ja wolę dzielić czas między partnera i pasję, zamiast jedno poświęcać dla drugiego.

@rdza: ona sugeruje, że posiadanie dzieci to zupełnie inna skala "niemaniaczasu", tak po prostu. To nie jest tak że trzeba tylko uwzględnić pół godziny na odwiezienie do przedszkola i kolejne pół na ułożenie ich do snu...
@Primusek: oj !! raczej jedno bardziej uparte przez drugiego :(


@monalisssa: współczuję - z opisu Twój niebieski wygląda na strasznego dupka :( Jeszcze pół biedy gdyby się nie domyślił sam - my faceci tak mamy - ale jeśli jasno powiedziałaś to już lekkie przegięcie. Wygląda jakbyś Ty miała dzieci, a on rower... Jeśli nie jest zawodowcem to kiepsko to rokuje :(
@monalisssa: trochę słabo się zachował skoro tak rzadko macie okazję spędzić czas bez dzieci. Szczególnie jeśli wyczekiwałaś na ten dzień i zazwyczaj nie robisz mu awantur, że ma jakieś hobby.
Tez bym się #!$%@?ł :D
@monalisssa : Gościu zamiast spędzić fajnie czas z żoną gdy mają okazję w końcu pobyć sami pierwszy raz od miesięcy wybiera rower.
Rower > seks? Poważnie?
Coś tu jest BARDZO nie tak, weź z nim pogadaj na spokojnie.
@rdza: Ale wam się #!$%@?ło na tym wykopie z tymi pasjami.
Musisz mieć PASJĘ
PASJĘ
P A S J Ę

P
A
S
J
Ę

Też bym się #!$%@?ł jakby moja żona zamiast