Wpis z mikrobloga

1.Pierwszy raz od 3 mies chata wolna od Bąbli. golę nogi już w piątek, brwi depiluję, maseczki nakładam..
2. Mega kłótnia w sobotę rano - o to kto ma dzieci do babci wywieźć. Stawiam na swoim, bo nie chcę jechać i jak zwykle kłócić z teściową.
3. Mega zesrana sobota, bo niebieski stracił godzinę na jazdę do babci i zbyt krótko na rowerze pojeździ!!
4. Popołdniu jedzie na rower i wraca o 21.
5. - Tyle z naszego wspólnego wieczoru, bo ja #!$%@? - czekając na niego z książką i piwem przy ognisku - wkońcu idę przed 21 spać.
6. Dziś od rana kłótnia, bo - już się od rana umówił na rower!! On przecież nie wiedział, że ja mogę być zła (tzn wiedział, bo mu powiedziałam, ale od rana starał się być miły bo chciał iść na rower)
7. Staram się mimo zadymistego żalu wyciszyć nerwy na wieczór mimo to, że do domu wrócił o 16, a ja akurat musiałam jechać sprawy służbowe pozałatwiać.
8. Pojechał właśnie po bagietkę, wino, łososia i serek pleśniowy (nasz standardowy zestaw) - super zajebista kolacja już z dziećmi w domu!!
9. Trzymajcie kciuki za niego. Bo bardzo trudno mnie dziś będzie udobruchać.
10. - Ja rozumiem, że jesteście niedomyślni, ale #!$%@? żeby aż tak?????????!!!!!!!!!!
11. Weszłam dziś w fazę, że tak powiem "pierwszego dnia cyklu miesięcznego" - więc się zdziwi po kolacji ;) sesese
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rower - a ten tag akurat dla innych mężów!!
  • 93
@deroo: Zaraz "miał w dupie". Jak masz pasję, to wyczekujesz takich wolnych dni i masz nadzieję, że druga strona zrozumie, że część tego wolnego czasu chcesz właśnie tej pasji poświęcić. Co w tym złego?
z tego co napisała OP, to on na te rowery jeździ codziennie


@deroo: I co z tego? Ja prawie codziennie też mam treningi i mój niebieski zamiast foszyć cały weekend że pól soboty byłam poza domem czy że cheat day wypada akurat w środę - docenia ze w niedziele pojdziemy na spacer.
@deroo: Cóz, już prawie 10 lat jestem związana z kimś kto ma równie mocną (choć zupełnie inną) pasję jak moja. Nie traktujemy wspolnego czasu jako darowanych sobie ochłapów i oboje bardzo lubimy w drugiej stronie to, że jest w czymś dobra i w czymś się spełnia. Polecam ten styl życia.
@nowywinternetach: Długa historia. Było mnustwo kłótni tego dnia. Całe przedpołudnie fochował strasznie. Nawet o rzeczy, które zrobiłam dla niego (np wymieniłam bezpiecznik w jego aucie - a on się wydarł, że źle zrobiłam - bo przecież działał- od mies nie działało prawe światło z tyłu, a on patrzył na nie ten bezpiecznik co trzeba - nawet nie przeprosił jak udowodniłam, że od mies się mylił a ja po 10 min miałam