Wpis z mikrobloga

@Polska4Ever: Jak jest #!$%@? trener, który nie kładzie nacisku na technikę to się takie rodzynki znajduje, także podczas klasycznego treningu siłowego. W crossie jest to bardzo widoczne bo jest moda i sporo ludzie nie mających doświadczenia i techniki chodzi na to, pseudotrenerzy porobili papiery i krzywdzą ludzi. Jak się chce to się znajdzie salę gdzie trening wygląda normalnie, człowiek sobie krzywdy nie zrobi, nauczy się i będzie miał radochę ze sportu.
@brass: interwały = bieganie? Weź sie nie wygłupiaj, bieganie dla głupków jest :D podobnie crossfit, jak napisał @Wrzoskoowy - jak jesteś głupi, to głupio robisz i tyle. Jest mnóstwo trudnych ćwiczeń w cf, ale jak opanujesz to są to jedne z lepszych ćwiczeń wielostawowych - martwy ciąg, podrzut, rwanie, ohs, frontsquat itp. Debili bez techniki i na zwykłej siłowni nie brakuje.
@brass: regularnie biegam, nie chce ani przytyć ani zrzucić, tylko polepszyć swoją kondycję, siłownię juz przerobilem i to nie dla mnie, a cf przypasowal mi idealnie :)
@afc:

interwały = bieganie?

Nie. Bieganie jest jednym z najprostszych przykładów wytłumaczenia i zastosowania tej techniki wysiłkowej, ale to absolutnie nie ogranicza się do biegania. Na takiej (nieprawdziwej) przesłance możesz sobie wnioskować co sobie życzysz, także dalej nie czytałem.