Wpis z mikrobloga

Na wykopie jest tendencja do zrzucania wszystkiego co najgorsze na różowe paski. Tymczasem moja historia pokazuje, że czasem bywa nieco inaczej.

Rok cudownego związku, przynajmniej w moim mniemaniu. Brzydka nie jestem, stara też nie, mam dobrą pracę, skończone studia, lubię się bzykać i wiem, że robię to dobrze. Jestem wyrozumiała, kochana, ale też nie takie ciepłe kluchy i pantofel tylko pewna siebie kobieta. Nie robię awantur bez powodu, w zasadzie praktycznie w ogóle. Lubię aktywnie i ciekawie spędzać czas, ale też leżenie razem cały dzień w łóżku i oglądanie seriali nie jest mi obce. #!$%@?, mogłabym siebie ocenić jako idealną dziewczynę. Jak kocham to na maksa, nie bawię się w półśrodki. Nie wspominam swoich byłych i nie rozpaczam po nich, wspieram zawsze całą sobą.

Rok cudownego związku i nagle pyk. Nie ma. Bo on szuka czegoś innego. Sam nie wie czego ale szuka. No sorry, taki mamy klimat. Żałuję tylko, że na odchodnym nie zapytałam go jak ona ma na imię.

#feels #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 187
  • Odpowiedz
@majowy-wiatr:

#!$%@?, mogłabym siebie ocenić jako idealną dziewczynę.

Nie pomyślałaś, że to może być powód? Może szuka normalnej, nie zapatrzonej w siebie laski?

  • Odpowiedz
@GetRekt: zapatrzonej w siebie bo potrafię szczerze powiedzieć, że zawsze daję z siebie wszystko? Ja wiem, że panuje zasada, że jak ktoś śmie powiedzieć coś dobrego o sobie, to zaraz znaczy że jest zarozumiały i zadufany w sobie. Ja się nie wstydzę swoich dobrych cech.
  • Odpowiedz
@majowy-wiatr: Anie razu nie wspomniałaś o swoich wadach, a człowiek, który umie o sobie powiedzieć coś dobrego zazwyczaj umie też powiedzieć coś złego. Ale wciąż twierdź, że jesteś idealna, 10/10, czemu mi się nie układa

  • Odpowiedz
@majowy-wiatr: Życie różne układa piosenki, czasem w rymie starej jętki ;)

Kiedyś chop mojej dobrej znajomej, po dwóch latach wspólnego mieszkania, nagle, bez podania przyczyny urwał to wszystko stwierdzając, że "nie jest decyzyjny w obecnym okresie". ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale to był "artysta". Z "artystkami" miałem również parę chwil wspólnych i nigdy więcej się nie zbliżę do tych przeintelektualizowanych i zapatrzonych w siebie osobowości ;)

#
  • Odpowiedz
@Jade: no i właśnie to jest to. Jeśli coś mu nie pasowało, to czemu udawał że wszystko jest mega a ja chodziłam 20cm nad ziemią ze szczęścia?;) Czemu mnie tyle czasu zwodził? Ja nie szukam na wykopie przyczyn, ja chcę pokazać, że nie zawsze to kobieta jest tą złą.
  • Odpowiedz
@majowy-wiatr: Fakt że byłaś niemal doskonałą partnerką/kobietą nie oznacza jednocześnie że byłać TYM CZEGO ON PRAGNIE.
Nie jesteśmy w stanie sprawić aby ktoś nas pokochał. Nie ma takiego zestawu ruchów i słów (wbrew temu w co czasem #tfwnogf wierzą).
Oczywiście że to jest szczególne bolesne jak samemu się kochało i życie dzieliło, ale nic nie można z tym zrobić.
  • Odpowiedz
to czemu udawał że wszystko jest mega


@majowy-wiatr: bo ludzie uświadamiają sobie że to jednak nie to/kłamią/są w związku z daną osobą z powodu braku alternatyw?
  • Odpowiedz