Wpis z mikrobloga

Na wykopie jest tendencja do zrzucania wszystkiego co najgorsze na różowe paski. Tymczasem moja historia pokazuje, że czasem bywa nieco inaczej.

Rok cudownego związku, przynajmniej w moim mniemaniu. Brzydka nie jestem, stara też nie, mam dobrą pracę, skończone studia, lubię się bzykać i wiem, że robię to dobrze. Jestem wyrozumiała, kochana, ale też nie takie ciepłe kluchy i pantofel tylko pewna siebie kobieta. Nie robię awantur bez powodu, w zasadzie praktycznie w ogóle. Lubię aktywnie i ciekawie spędzać czas, ale też leżenie razem cały dzień w łóżku i oglądanie seriali nie jest mi obce. #!$%@?, mogłabym siebie ocenić jako idealną dziewczynę. Jak kocham to na maksa, nie bawię się w półśrodki. Nie wspominam swoich byłych i nie rozpaczam po nich, wspieram zawsze całą sobą.

Rok cudownego związku i nagle pyk. Nie ma. Bo on szuka czegoś innego. Sam nie wie czego ale szuka. No sorry, taki mamy klimat. Żałuję tylko, że na odchodnym nie zapytałam go jak ona ma na imię.

#feels #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 187
  • Odpowiedz
@majowy-wiatr: Jak mozna byc tak w siebie zapatrzonym by nie dostrzegac nawet jednej swojej wady?
Z jednej strony mega podziw z perspektywy kogos, kto rzadko siebie docenia i ciagle mu malo, ale z drugiej szieeet - zawsze przez to zwalasz wszystko na otoczenie i los zamiast zastanowic sie nad soba.
  • Odpowiedz
@majowy-wiatr: niestety bo tak jest łatwiej.... Jest obok atrakcyjna dziewczyna, są seksy, jest towarzystwo... Wśród facetów też można zaobserwować czasami efekt liany... Nie puści jednej zanim nie trzyma się drugiej....
  • Odpowiedz
@Mirabelkowa: nie mówię, że nie mam żadnych wad. Moją największą jest nadwrażliwość. W dalszej kolejności dodałabym lekkiego lenia i słabą wolę. Ale bardzo pracuję nad wszystkimi swoimi wadami i to z kolei uważam za dużą zaletę. Jestem w stanie zmienić się na lepsze jeśli ktoś mi pokaże i uargumentuje, że coś robię źle.
  • Odpowiedz
@majowy-wiatr: faceci nie lubią idealnych lasek, a tym bardziej kobiet lepszych niż oni sami. Przykro mi, musisz poszukać faceta lepszego od siebie. Z tego co opisujesz to może on czuł się po prostu przytłoczony, czuł że niewiele może Ci dać, dlatego poszedł poszukać paradoksalnie kogoś gorszego.
  • Odpowiedz
@majowy-wiatr: Kobieta bez wad to nie kobieta - właśnie wady w większej mierze, a nie zalety #!$%@?ą ludzi...nie mówię tutaj o skrajnościach.

lubię się bzykać i wiem, że robię to dobrze.

Może tak mówili bo chcieli więcej? Tak tylko przypuszczam :)

tylko pewna siebie kobieta

Tutaj chciałbym zaznaczyć, że każdy facet musi się czuć potrzebny. Może tutaj tkwił problem, że zawsze dawałaś sobie ze wszystkim radę? Nie pytałaś o zdanie tylko
  • Odpowiedz
@majowy-wiatr: każdy facet po rozstaniu i każda kobieta po rozstaniu z jakimi rozmawiałem byli idealnymi partnerami (w ich mniemaniu). Same ideały. Prawda jest zawsze inna, bo zawsze jest jakiś syf między ludźmi i tylko kwestia czy jego ilość rośnie, bądź czy spada tolerancja na ten syf.
Nie rezygnuje się z idealnych związków.
  • Odpowiedz
@majowy-wiatr: To może standardy najlepszej koleżanki stwierdzały, że się dla niego nie nadajesz? #klasykagatunku
Jeżeli to Twój 3ci facet..to też nie wiem nad czym się tak bardzo rozczulasz :D

Pojadę trochę hipokryzją bo też cytowałem argument o Twoim talencie do seksu, jednak zauważyłem, że każdy pyta się "skąd o tym wiesz". Podaj przykłady - seks jest ogromnie ważny. Nie zawsze to sedno ale zawsze ważny xD
  • Odpowiedz