Wpis z mikrobloga

Na wykopie jest tendencja do zrzucania wszystkiego co najgorsze na różowe paski. Tymczasem moja historia pokazuje, że czasem bywa nieco inaczej.

Rok cudownego związku, przynajmniej w moim mniemaniu. Brzydka nie jestem, stara też nie, mam dobrą pracę, skończone studia, lubię się bzykać i wiem, że robię to dobrze. Jestem wyrozumiała, kochana, ale też nie takie ciepłe kluchy i pantofel tylko pewna siebie kobieta. Nie robię awantur bez powodu, w zasadzie praktycznie w ogóle. Lubię aktywnie i ciekawie spędzać czas, ale też leżenie razem cały dzień w łóżku i oglądanie seriali nie jest mi obce. #!$%@?, mogłabym siebie ocenić jako idealną dziewczynę. Jak kocham to na maksa, nie bawię się w półśrodki. Nie wspominam swoich byłych i nie rozpaczam po nich, wspieram zawsze całą sobą.

Rok cudownego związku i nagle pyk. Nie ma. Bo on szuka czegoś innego. Sam nie wie czego ale szuka. No sorry, taki mamy klimat. Żałuję tylko, że na odchodnym nie zapytałam go jak ona ma na imię.

#feels #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 187
  • Odpowiedz
@majowy-wiatr: No to kij mu w oko, pewnie sie obudzi jak bedzie za pozno.... Sam tak kiedys mialem, teraz juz nie popelnie tego bledu;)

Btw. za dobra moze bylas, znam takie pary i zle sie to dla nich skonczylo/skonczy...
  • Odpowiedz
@majowy-wiatr: Obawiam się że od początku nie było z jego strony zbyt wiele uczucia - chyba że rozstanie było gorętsze niż opisujesz.

A dlaczego udawał?
Proponuję przeczytać swoją charakterystykę.
Prawie ideał. Życie z Tobą musiało być BARDZO przyjemne i banalnie proste. Zawsze fajnie żyć z zakochaną kobietą, a z takiej jak opisałaś to mało który facet by zrezygnował w imię zasad. Dopiero jakaś inna która mu naprawdę sen z oczu spędza
  • Odpowiedz
@graf_zero: @1whose: własnie wiem, że nie można na siłę, bo próbowałam. Ale ja po prostu taka nie jestem. Jak z kimś jestem to serce bym mu oddała. Mam tendencję do łagodzenia wszelkich konfliktów - spokojna rozmowa, ustępstwa.
Nigdy nie znajdę faceta dla którego będę nr 1 :(
  • Odpowiedz
@majowy-wiatr: zgadzam się z Tobą i wspieram Cię. Uważam, że skromność to najgorsza z cech. Jak wiesz, że jesteś fajna i jesteś pewna siebie to bardzo dobrze i tak idź przez życie. Zdaję sobie sprawe, że masz świadomość posiadania też jakiś wad bo każdy je ma ale nie o tym była tutaj mowa.
  • Odpowiedz