Wpis z mikrobloga

Na wykopie jest tendencja do zrzucania wszystkiego co najgorsze na różowe paski. Tymczasem moja historia pokazuje, że czasem bywa nieco inaczej.

Rok cudownego związku, przynajmniej w moim mniemaniu. Brzydka nie jestem, stara też nie, mam dobrą pracę, skończone studia, lubię się bzykać i wiem, że robię to dobrze. Jestem wyrozumiała, kochana, ale też nie takie ciepłe kluchy i pantofel tylko pewna siebie kobieta. Nie robię awantur bez powodu, w zasadzie praktycznie w ogóle. Lubię aktywnie i ciekawie spędzać czas, ale też leżenie razem cały dzień w łóżku i oglądanie seriali nie jest mi obce. #!$%@?, mogłabym siebie ocenić jako idealną dziewczynę. Jak kocham to na maksa, nie bawię się w półśrodki. Nie wspominam swoich byłych i nie rozpaczam po nich, wspieram zawsze całą sobą.

Rok cudownego związku i nagle pyk. Nie ma. Bo on szuka czegoś innego. Sam nie wie czego ale szuka. No sorry, taki mamy klimat. Żałuję tylko, że na odchodnym nie zapytałam go jak ona ma na imię.

#feels #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 187
  • Odpowiedz
@majowy-wiatr: Nie chodzi o detale. Technikę i tak trzeba dobierać osobną dla innego paska ;D - chodzi o to skąd masz takie zdanie, że jesteś aż wręcz pewna, mówił Ci o tym facet, dietetyk, pani w kiosku, ginekolog?

PS: Wredni by zapytali czy jeszcze tata, ale ja nie z tych :)
  • Odpowiedz
po co odpowiadasz tym stulejkom z podbazy? 50% z nich nawet nie złapała dziewczyny za rękę, a Ty im tutaj wywody robisz :P


@damian_co_dalej: w takim razie "damiancodalej"? Co radzisz? :)

Nie mogłem się powstrzymać :D
  • Odpowiedz
@majowy-wiatr: Równie dobrze mogło być tak, że odkrył nagle, że jego największym fetyszem są długie kciuki u stóp i szuka dziewczyny, która mu to zapewni. ;) No i co poradzisz, takie jest życie.
  • Odpowiedz
@majowy-wiatr: lol, no tego to na pewno nie możesz powiedzieć. to co dla jednej osoby jest idealne, nie musi być wcale idealne dla drugiej, nawet jeśli mówi ci coś innego. żeby wiedzieć, że było idealnie musiałabyś się z facetem zamienić miejscami. tym zdaniem dalaś mi przekonanie, że jesteś wkurzająca. dla faceta to już wystarczający powód żeby poszukać kogoś z realniejszym spojrzeniem na świat. poza tym serio, wygadaj się jakiejś koleżance czy
  • Odpowiedz
@majowy-wiatr: nie ma nic o gotowaniu :) poka twarz albo figurę, bo inaczej nie da się ocenić z tą ładnością może być priv, bo wpisujesz się w " anioł nie kobieta " :p
  • Odpowiedz
@majowy-wiatr: Wiesz, większość wykopków woli takie zakompleksione zamknięte w sobie dziewczyny (jak wyciągnięte z piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)), które spalają buraka jak się im powie, że są ładne i mówią że "nieeee ojej przestań". ( ͡º ͜ʖ͡º)
Grunt to być świadomą siebie. To wielu facetów odstrasza - pewna siebie kobieta i mocny charakter, bo dla wielu kobiecość to bycie
  • Odpowiedz