Wpis z mikrobloga

Mireczki jaki bank polecacie dla normalnej pracującej osoby, żeby uniknąć jak największych opłat typu: Sprawdzenie salda rachunku w bankomacie, czy Utrzymanie konta?

#banki #cebuladeals #pieniadze #mbank #sync
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ai93: teraz wchodzi do Polski nowe Ostrich Bank, podobno maja mieć konto + kartę za darmo, a do tego na start dostajesz cashback 200 PLN/miesiac za wydatki przez kartę.
  • Odpowiedz
@ai93: Credit Agricole konto PROSTOoszczędzające Premium. Darmowe bankomaty, zerowe opłaty za prowadzenie rachunku, bardzo dogodne warunki dotyczące Kart Kredytowych.
  • Odpowiedz
@ai93: Pozwalają mnie ludzie, którzy proponują tu konta za 18zł/msc (sic!)
Zobacz ofertę Millennium - Konto 360. Oprócz świetnych warunków, dostajesz b.dobry system transakcyjny i dobra ofertę kart kredytowych. Jeżeli masz wpływy to nie ma sensu bawić się w dziecięce banki pokroju smarta.
  • Odpowiedz
@ai93: 93 to pewnie wiek - konto bez granic w PKO BP to tzw Konto Dla młodych - kosztuje chyba 4zł miesięcznie - jestem zadowolony. Oprócz tego Inteligo jest wygodne - bo w razie czego za darmo pieniądze wpłacisz w PKO, no i jeśli wydasz plastikiem 100zł, to wszystko jest za darmo (sam mam takie konto od ~10 lat i przynajmniej mam pewność, że jakiś hiszpański/niemiecki czy c--j wie jaki
  • Odpowiedz