Wpis z mikrobloga

@Felonious_Gru: Dziękuję Tobie i wszystkim Ciebie popierającym za przypomnienie mi, jak głęboko #!$%@? jest społeczność Mikrobloga. Chyba ze dwa tygodnie już nie widziałem tak zaciętej ofensywy przeciw jakiejś #rozowypasek , chociaż ta ma rację. Jesteście wspaniali w swoim oderwaniu od rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: hahaha, ale świrnięta wariatka. Woli kolację zamiast prezentu i dostaje prezent i ma problem hahahhaa aż facet nerwy tracić musiał i ją #!$%@?ł (bo wiadomo, że do baby to inaczej nie dotrze) i jeszcze poszedł na kompromis i zgodził się na tę #!$%@?ą kolację, ale świrusce się odechciało eh, nie ogarniesz tych bab!! hahaha

Chodźcie, prawdziwi mężczyźni z wypoku. Zróbmy bratu w potrzebie zbiórkę, żeby miał budżet na alkohol na całe życie, coby mógł z nią wytrzymać!

Eh, srakinstant nie rak instant. No, może trochę przereagowała z tym kwestionowaniem sensu małżeństwa, ale sytuacja jest zrozumiała. Nie dość, że do kolesia nie dociera, że ona woli spędzić z nim czas niż świecidełka dostawać, to ten jeszcze stwierdza, że dobrym pomysłem będzie zrobić jej wiochę w centrum handlowym. Nie dziwię się, że nie chciała już z nim potem nigdzie iść. Mnie też jak ktoś #!$%@?, to nie mam ochoty spędzać z taką osobą czasu, bo to nie ma sensu. Nie potrafiłbym czerpać z tego przyjemności jak każdy normalny
  • Odpowiedz