Wpis z mikrobloga

@Felonious_Gru: Pomijam jej późniejsze pierniczenie, ale jakbym jasno określił na co mam ochotę, a dostał coś czego nie chcę, to też bym się wkurzył. Panna może i fochata, ale gość też chyba do asów nie należy.
  • Odpowiedz
Całe szczęście że nie mam już dziewczyny i na razie nie szukam, warto od czasu do czasu sobie przypomnieć jak związki bywają męczące a różowe paski #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Fafnucek: To się #!$%@? rozmawia ze swoim typem, a nie #!$%@? mega focha i żali na mirko BO ONA CHCIAŁA! ONA CHCIAŁA I #!$%@?!
Nikt z Was nigdy nie dostał prezentu innego niż taki jak sobie wymarzył? Mi też żona się nie wstrzeliła z prezentem raz czy dwa. Uśmiech, udajesz, że się podoba i liczysz, że następnym razem będzie lepiej. Ewentualnie rozmowa. Królowe życia normalnie egocentryczne.
@drhipis:
  • Odpowiedz
@DeXteR25:
Po "wg" nie stawiamy kropki. Początkowo spytałem o co chodzi a Ty dowaliłeś jakimś dennym tekstem.

Ciebie jest #!$%@? focha bo "JA NIEDOSTAŁAM TEGO CO CHCĘ" ??

xD
No chyba kpisz, tam jest zaznaczone, że mąż powiedział żeby wybrała prezent, wybrała kolację, a mąż i tak
  • Odpowiedz
Po "wg" nie stawiamy kropki.


@MasterSoundBlaster: Podziękował.

Powód do focha niesamowity miała. #!$%@? urodziny, życie w ruinie. nic tylko wypłakac się na mirko i powiesić. Moim zdaniem reakcja grubo przesadzona. Ciekaw jestem czy urodziny męża traktuje tak samo serio jak swoje.
  • Odpowiedz