Wpis z mikrobloga

@feniks_pn: Szybko przybierasz na tym reversie ^^
Ja juz +400 wzgledem konca redu, a jestem na +0.5 wzgledem konca redu. Pierwsze 2 tygodnie to okolo kilosa w dol polecialo.
@Mr_Teo: no właśnie wiem :/ ale co zrobisz, jedni są bardziej podatni inni mniej. Na pocieszenie w pasie cały czas mam 78 kg, wiec licze ze z tych 2 kg, moze czesc to woda :D nie mniej teraz trzymam 2380 kcal tak żeby przez 5 dni miec stałą wagę (btw 6 razy w tygodniu ostre treningi - wiec kaloryka nie jest jakos sprzyjajaca przybieraniu na wadze - 78 kg 175 cm
@feniks_pn: A jakie makro?

Ja juz na 2500, czyli mozna juz cos tam zjesc xD Ale zalozylem ze podbijam co tydzien po 100kcal z czego po polowie to tluszcze i wegle. Generalnie planuje nie wychodzic ponad 3-3.5g wegli na kg masy. Moze uda sie utrzymac bf na znosnym poziomie -> endo here.
@feniks_pn: pewnie większość woda + więcej jedzenia = więcej zalega w jelitach, no i pewnie więcej glikogenu też. więc nie masz się czym martwić, chyba że dalej waga będzie rosła w takim tempie :>
@Mr_Teo . Makro z 210 g węgli na 280 g. Tluszcz może z 40 na 55 i białko stałe 200 g
@Skisued broń boże się nie martwię. To mit ze na rewersie się chudnie. Głównym celem jest przytyć jak najmniej i dojść do nadwyżki kaloryczne wobec zapotrzebowania. Tylko nieliczni chudną :) spokojnie do lutego-marca do 88 kg mogę dobić, choć nie ukrywam ze chciałbym jak najmniej przytyć, bo na przyszły sezon chce
@feniks_pn: zależy z jak dużego minusa wychodzisz, jeśli zszedłeś bardzo nisko z kaloriami to jest szansa na chudnięcie. Sam będę reverse'a za jakiś miesiąc przerabiał, liczę na to, że jeszcze trochę tłuszczu poleci (na ten moment 2200kcal) dziennie leci ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do 7-8% ciężka sprawa (naturalnie rzecz jasna), powodzenia.
@Skisued nie schodziłem właśnie nisko z redukcją, tak około na 1900 kcal kończyłem przy wadze 76.5 po 2 tyg rewersa waga była jeszcze 75.8 teraz po 4 tyg. 78.4. Ale brzuch wygląda lepiej albo tak samo niż po redukcji. Ciężko jest pod koniec bez refeedow. Jestem ich zwolennikiem bo po 7-8 dniach trzymania diety na niskich tłuszczach samopoczucie spadalo. Ale to też nie były reefeedy 5-6 k kcal tylko max 2800-2900 kcal
@Skisued tutaj jestem pewien. Zbyt strachliwy jestem pod względem zdrowia raczej. Macham zelastwem juz 10 lat i po tej redukcji juz wystarczająco dużo osób mnie o branie czegoś podejrzewa :) staram się tak ze 100 kcal z węgla co tydzień i 15 g tłuszczy co 3 tyg. Ale mówię Ci jest na max ciężko bo niby kończysz redukcję zajebiście teraz będziesz #!$%@? aż się będą uszy trzesly a tu #!$%@? jedno jabłko