Wpis z mikrobloga

Od dziś w moich wpisach na mikroblogu mogą pisać tylko: @Primbledon, @Dziki_wieprz @FilozofujacaCalka @SansEar.

Wszystkie inne komentarze będę usuwała, chyba, że będą na prawdę bardzo, bardzo wartościowe.

Jeśli ktoś che, bym dodała go na białą listę, to może poprosić w tym wątku podając krótką argumentację, najlepiej z linkami do 2-3 swoich wartościowych wpisów w ciągu ostatnich 2-3 tygodni.

Skończy się awanturnictwo raz na zawsze w moich wpisach.
  • 885
  • Odpowiedz
@NadiaFrance: Mogę być na przynajmniej szarej liście? Nigdy u Ciebie nie pisałem, może kiedyś trafię na Twój wpis, gdzie będziesz potrzebowała jakiejś pomocy w jakiejś kwestii. Na swoją korzyść dodam, że przez sześć lat uczyłem się języka francuskiego, chociaż, nad czym ubolewam, nie przykładem się zbytnio do jego nauki.
  • Odpowiedz
@NadiaFrance: Ja mam dużo wpisów około programistycznych nic do Ciebie nie mam, mogę pisać? :-) A i pamiętaj, że #czarnolisto ma limit 650 tagów i użytkowników.

Ogólny zamysł jest dobry- powinno być tak jak na reddicie- każdy user sam wybiera co go interesuje- po tagach które są tematami głównymi, a na Wykopie jest jeden wielki śmietnik (ma to też swoje plusy) ale moim zdaniem to jedna z największych
  • Odpowiedz