Wpis z mikrobloga

Od dziś w moich wpisach na mikroblogu mogą pisać tylko: @Primbledon, @Dziki_wieprz @FilozofujacaCalka @SansEar.

Wszystkie inne komentarze będę usuwała, chyba, że będą na prawdę bardzo, bardzo wartościowe.

Jeśli ktoś che, bym dodała go na białą listę, to może poprosić w tym wątku podając krótką argumentację, najlepiej z linkami do 2-3 swoich wartościowych wpisów w ciągu ostatnich 2-3 tygodni.

Skończy się awanturnictwo raz na zawsze w moich wpisach.
  • 885
  • Odpowiedz
@NadiaFrance: nie daj się dziewczyno! Na wykopie jest mnóstwo hejterów, którzy po prostu nie mogą znieść że kobieta robi ciekawe wpisy na różne tematy - o historii, kulturze czy geopolityce. Pamiętam, że kiedyś pisała tutaj inna dziewczyna zafascynowana Francją oraz fizyką - jej wpisy zawsze powodowały u mnie ogromne napięcie, natężałem dość słaby wzrok by wszystko dokładnie przeczytać. Była dla mnie niczym Curie-Skłodowska wykopu - a zaszczuli Ją. Ale TY jesteś silna - nie dasz się - z radością czekam na każdy Twój wpis - nawet dodałem Cię do obserwowanych. Jak to mówią nasi francuscy znajomi "Entrées mirkoblogu belles femmes sont belles".

Co do moich wpisów z ostatnich 2-3 tygodni:
1. Wpis na temat karania niegrzecznych dzieci poprzez oddawanie na nie gazów

2. Śmieszny obrazek na temat
  • Odpowiedz