Wpis z mikrobloga

Jak co roku od jakichs 4 lat pracuje dorywczo w sadzie przy wisniach i w tym roki trafilo mi sie jakichs dwoch gimbow do pomocy. Cienkie boleczki jakies ale uslyszec w pomieszczeniu socjalnym "przepraszam, to pan gotuje wode?" - bezcenne. Nie sa swiadomi ze roznica wieku to moze 5-6 lat XD bedzie beka.


#pracbaza
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Sarza01: mi od godziny placa

@dawid110d: siedze na telefonie i jade na oparach pakietu wiec nie otworze tego linka. Sory
@qrk: za duzo roboty jak na moj telefon. Jak autokorekta wyskoczy dobrze to sie czasem zdarzy zd będzie poprawnie
  • Odpowiedz
  • 1
@dawid110d: zasiegnalem wiedzy. Rok temi bylo 30-40gr za kg. Wiec w porównaniu do zeszlego roku to dobra cena. Ale kokosow z tego nie bedzie. 100kg jest dosc ciężko urwac w dzien a to tylko 50 zl
  • Odpowiedz
@guitarrox: Ziomeczku, u mnie rekordziści w jeden dzień rwali 250 kg i nie zdarzyło się to jednorazowo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Oczywiście nie 8 godzin, a bardziej koło 10, nie pamiętam dokładnie.
Na szczęście od paru lat już nie mamy tego gówna zwanego wiśniami.
  • Odpowiedz
@guitarrox:

Mirku jesteś o krok od bycia typowym Januszem/Mietkiem "CHECHE ZRÓBMY MŁODEMU RZART" który zamiast coś wytłumaczyć czy pomóc,zachowuje się jak p---a.

Odpowiedz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie:czy chcesz zostać takim zjebem?
  • Odpowiedz
  • 0
@matix21: dzisiaj slyszalem o ukrainkach co w caly dzien nawet pół tony rwaly
@Lazerek: pewnie tak
@Jamcza: nie wiem skad ten "hejt", strzele ze niektórzy chu**wo zaliczyli czytanie ze zrozumieniem, albo nie czytali calosci. Nvm
  • Odpowiedz
@guitarrox: obstawiam że masz może z 20 lat skoro kilka lat starsi ale gimby. Zamiast łapać jakieś doświadczenie w różnych firmach to zbierasz z wyboru wiśnie, ja to w tym wieku pracowałem już w kilku firmach + mam 3 miechy doświadczenia w swoim zawodzie, tak troche c-----ą masz sytuacje IMO xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Klosa: w jakich firmach i jakie stanowiska? U mnie w miescie nie ma firm. Szczyt dla osob bez studiow to pizzeria mcdonald kelner. A tu mi calkiem dobrze placa w dodatku to tylko pare dni. Potem moge cos innego robic
  • Odpowiedz