Wpis z mikrobloga

Rozwalają mnie ludzie, którzy bronią PKiN. Brudna kupa gówna, symbol sowieckiej dominacji, wątpliwe walory estetyczne, które mogą zaspokoić co najwyżej chłopa oderwanego od pługa i w prezencie masakra urbanistyczna w centrum miasta (to coś zajmuje cały kwartał!). Powinni to zburzyć i zrobić tam park+centrum miasta z prawdziwego zdarzenia. Profit? Wzrost wartości nieruchomości w całej okolicy.

#architektura #urbanistyka #oswiadczenie #warszawa
tytanos - Rozwalają mnie ludzie, którzy bronią PKiN. Brudna kupa gówna, symbol sowiec...

źródło: comment_W8JctrlKo8lA58Z1mLMU2mx8iLsxuoMf.jpg

Pobierz
  • 80
@tytanos: Nie porównuj Stanów do Polski...u nas to ojca z matką by sprzedali jakby dobrą cene dali bo jest jeszcze w nas mentalna komuna,plus zobacz od jakiego czasu Central Park stoi i co się kryje za jego historią ;)
@frogfoot: Warszawa jest stolicą Polski i jako Polak chcę by dobrze się prezentowała. Jeśli nie masz żadnego argumentu to swoją radę wsadź sobie w dupę.

@Bubele:

Powinni to zburzyć i zrobić tam park+centrum miasta z prawdziwego zdarzenia.

(moja wypowiedź w całości) Troszkę prymitywna manipulacja z twojej strony. Powinien być zorganizowany międzynarodowy konkurs na organizację tej przestrzeni.
Zacietrzewienie obrońców pałacu sprawia, że ręce opadają.