Wpis z mikrobloga

Rozwalają mnie ludzie, którzy bronią PKiN. Brudna kupa gówna, symbol sowieckiej dominacji, wątpliwe walory estetyczne, które mogą zaspokoić co najwyżej chłopa oderwanego od pługa i w prezencie masakra urbanistyczna w centrum miasta (to coś zajmuje cały kwartał!). Powinni to zburzyć i zrobić tam park+centrum miasta z prawdziwego zdarzenia. Profit? Wzrost wartości nieruchomości w całej okolicy.

#architektura #urbanistyka #oswiadczenie #warszawa
tytanos - Rozwalają mnie ludzie, którzy bronią PKiN. Brudna kupa gówna, symbol sowiec...

źródło: comment_W8JctrlKo8lA58Z1mLMU2mx8iLsxuoMf.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
@tytanos: zgadzam się w 100% - parę dni temu tutaj wykopek mnie przekonywał, że to "To jest prawdziwa świątynia humanizmu i cywilizacji" :) Obrzydliwe gówno, pełno tego miastach innych krajów satelickich i na obszarze byłego ZSRR. Gość jeszcze mówił, że on wie lepiej bo jest warszawiakiem z 4 pokolenia xD
  • Odpowiedz
Pałac Kultury jest ładny, prezentuje oryginalną jak na Europę architekturę. W ogóle, Warszawa nabiera smaku jak się przejdzie uliczkami. Pozdrawiam bóldupowiczów z poza stolicy, gdzie najwyższym i najbardziej charakterystycznym budynkiem w okolicy jest komin starej ciepłowni. LOL
  • Odpowiedz
Poziom #!$%@? w komentarzach przekroczył kolejne normy. Porównanie PKiN do Auschwitz, rodowity warszawiak(xD), który uważa, że o wyburzeniu PKiN mogą decydować tylko warszawiacy. O tym jak rozpoznawalny to budynek i porównaniu go do Wieży Eiffla, czy koloseum w Rzymie(#!$%@?, serio?) nawet mi się gadać nie chce. Strach wyrazić własną opinię, bo od razu piwnicze mirki pojadą po Tobie jak po burej suce. Chciałem napisać jakiś merytoryczny komentarz dlaczego popieram zdanie Tytanosa, ale
  • Odpowiedz