Wpis z mikrobloga

Rozwalają mnie ludzie, którzy bronią PKiN. Brudna kupa gówna, symbol sowieckiej dominacji, wątpliwe walory estetyczne, które mogą zaspokoić co najwyżej chłopa oderwanego od pługa i w prezencie masakra urbanistyczna w centrum miasta (to coś zajmuje cały kwartał!). Powinni to zburzyć i zrobić tam park+centrum miasta z prawdziwego zdarzenia. Profit? Wzrost wartości nieruchomości w całej okolicy.

#architektura #urbanistyka #oswiadczenie #warszawa
tytanos - Rozwalają mnie ludzie, którzy bronią PKiN. Brudna kupa gówna, symbol sowiec...

źródło: comment_W8JctrlKo8lA58Z1mLMU2mx8iLsxuoMf.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
Rozwalają mnie ludzie, którzy bronią PKiN.


@tytanos: "beka z kogoś, kto ma inne zdanie, niż moje, wyciągnięte na subiektywnych odczuciach, lololol" xD
  • Odpowiedz
@tytanos: Nie, nie - sama wieża jest ok. Problemem jest to, że jak macki rozlewają się na okolicę wszystkie te przybudówki na dole, przez co sama wieża też wygląda na dużo niższą.

Gdyby to było możliwe konstrukcyjnie, ja bym był za tym, aby wyburzyć te sale na dole, a zostawić jedynie wieżę.
  • Odpowiedz
może być wielki plac (+ parę drzew pomysł na szybko i tak lepsze od tej żaby)


@tytanos: przecież jest tam całkiem niemały plac (chociaż #!$%@? zagospodarowany) i park z trochę więcej niż "paroma drzewami"
  • Odpowiedz
  • 30
@tytanos: ale czaisz,że tylko by zwolniono ten teren to zaraz by tam powstał jakiś biurowiec?

Park by mu zrobili xD Urzędnicy by orgazmu dostali jakby zobaczyli koperty za przepchnięcie ofert na budowę czegokolwiek w tamtym miejscu-pro tip-na pewno niczego dla mieszkańców.
  • Odpowiedz
  • 1
@tytanos: Nie porównuj Stanów do Polski...u nas to ojca z matką by sprzedali jakby dobrą cene dali bo jest jeszcze w nas mentalna komuna,plus zobacz od jakiego czasu Central Park stoi i co się kryje za jego historią ;)
  • Odpowiedz
zburzyć i zrobić tam park


@tytanos: xD
A co się #!$%@?ć? Od razu zaorać całe Centrum i zrobić park. Nie, to będzie mało. Założyć park jeszcze na miejscu Mokotowa i Ochoty.
Parki zamiast miast w każdym mieście! :D
  • Odpowiedz
@frogfoot: Warszawa jest stolicą Polski i jako Polak chcę by dobrze się prezentowała. Jeśli nie masz żadnego argumentu to swoją radę wsadź sobie w dupę.

@Bubele:

Powinni to zburzyć i zrobić tam park+centrum miasta z prawdziwego zdarzenia.

(moja wypowiedź w całości) Troszkę prymitywna manipulacja z twojej strony. Powinien być zorganizowany międzynarodowy konkurs na organizację tej przestrzeni.
Zacietrzewienie obrońców pałacu sprawia, że ręce opadają.
  • Odpowiedz