Wpis z mikrobloga

@Jubei: Wiesz mój ojciec paradoksalnie wcześniej zrobił prawko niż ja ;) tzn. nie jeśli chodzi o sam wiek, ale chodzi o to, że ojciec w 2010 r. zrobił, a ja dopiero w ubiegłym roku w wieku 25 lat. To też argument o tym, że facet bez prawka to #!$%@?ś są mi obce. Niemniej dzięki za konstruktywna dyskusję.

Pozdrawiam i podobnie- udanej niedzieli ;)
  • Odpowiedz
@Zeroize: aleście się przywalili. PRAWO JAZDY jest najważniejsze, jeżeli facet 25+ nie ma samochodu kiedy go potrzebuje bo go nie stać, to jest coś z nim źle. Jeżeli nie ma samochodu bo nie potrzebuje na chwilę obecną, to jest to zrozumiałe. Zacznijcie wyciągać wnioski z innego miejsca niż z własnej dupy, bo NIGDZIE nie napisałam, że koleś MUSI mieć samochód. Napisałam, że dziwnym jest, jeśli nie jest w stanie samemu na
  • Odpowiedz
@gregu-: jakbym czuła że ktoś mnie atakuje? Nazywacie mnie Karyną, gdzie każdy wie że słowo to tutaj ma na celu obrazić. Zostałam nazwaną #!$%@?ą, przeczytałam że "piszę głupoty", potem pisanie że napisałam coś, czeog nie napisałam i złośliwe zbaczanie z tematu na wielkość penisa, wzrost i zawartość portfela? Może poczytaj te komentarze to zrozumiesz, że tak, JESTEM ATAKOWANA. Helooooł!
  • Odpowiedz
@bk88: no widac ze #atencyjnyrozowypasek motzno i prowokatorka ;) Jakby chciala po prostu wylozyc swoja opinie to napisala i wsio, bo co sie wdaje w te komentarze ;) a tak ma jeszcze misje do udowadniania innym ze jej prawda jest prawdziwsza , no ale niektory baby takie sa, omijac je szerokim lukiem.
Niektory rzeczy sie wie, i nie trzeba o nich mowic, olsnienie dostala... ze CZLOWIEK bez prawka to jak bez
  • Odpowiedz
@krulewna: A co jeśli ktoś ma pasje w postaci skoków spadochronowych, strzelectwa, jazdy na rowerze czy kolekcjonowania klocków lego i osoba taka uważa to za większy priorytet wydawania na to pieniędzy jak na samochód?
Prawda jest taka, że jak ktoś żyje w samowystarczalnym mieście, to prawko jest mu niepotrzebne. Ja np. pomimo swojego wieku (25+ ) nie posiadam samochodu na własność, bo to jest głupota. Żyję w okolicy gdzie mam dobre
  • Odpowiedz
@gregu-: piszę o facetahc, bo z facetami się umawiam a nie z babami :P logiczne całkiem. Co mnie inne baby interesują, nie z nimi będę przestrzeń życiową i emocjonalną dzielić. Hetero hir.
  • Odpowiedz
@Zeroize: czytaj co pisałam wyżej. Nie masz samochodu na własność bo masz możliwość pożyczenia kiedy potrzebujesz a w życiu codziennym nie jest Ci niezbędne. OK. Nie #!$%@? się do tego i szanuję. Czemu nie czytasz ze zrozumieniem?
  • Odpowiedz
@krulewna: czy Ty teraz obwiniasz mnie za to co wszyscy do Ciebie pisza w komentarzach ? no prosze Cie... ja napisalem do Ciebie per Karyna, bo wlasnie wykazujesz cechy takiej Karyny. Czy obrazliwe czy nie ? raczej nie , bo to nie ma raczej obrazac, to po prostu pokazuje jak ktos sie zachowywuje. Zobacz ile ludzi na wypoku to janusze cebulionow ;) no taka prawda, paczaja tylko za ile dularow kupic
  • Odpowiedz
@Jubei: Przepraszam, w natłoku odpowiadania przegapiłam Twój komentarz. Jest bardziej dosadny niż mój wpis i jakoś linczu nie zbierasz. A to że jest prawdą, to już inna sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°). Widać nie jestem odosobniona w takim myśleniu, jednak mimo wszystko mam wrażenie, że tu jakaś "poprawność polityczna" się wdarła i że mnie hejtują dla zasady.
  • Odpowiedz
@krulewna

Facet bez prawa jazdy to #!$%@?ś, nie facet.

Czuję się z takim jak z młodszym bratem, żenujące.

mam prawo jazdy od 8 lat i zjeździłam pół Europy.

Ale tak czy siak facet bez prawa jazdy to #!$%@?.


Oho, groźna i wyemancypowana jednostka. Wyżej sra, niż dupę ma. Klękajcie narody, istna "krulewna" xD Tylko czasem ze swojego ego nie spadnij, bo się zabijesz.
  • Odpowiedz
@krulewna: Tutaj jest od groma ludzi bezrobotnych, mieszkających z rodzicami, bez żadnego zaplecza finansowego. Nie dziw się, że ich #!$%@? tekstami o tym, że porządny facet powinien mieć prawko i samochód:)

Dziewczyna z wymaganiami to tutejszy odpowiednik złego smoka z bajek ;)
  • Odpowiedz