Wpis z mikrobloga

@gregu-: Ty jesteś jakiś tępy czy udajesz? Piszę o prawku, nie o marce czy o tym za ile ma samochód. Może jak kolega wyżej zaraz przejdziemy do penisów i zarobków. Ogarnijcie się stuleje.
  • Odpowiedz
@krulewna: A widzisz to ciekawe. Zasadniczo mnie to wali bo mam i jedno i drugie, ale oo ile posiadanie prawka uważam właściwie za mus to juz posiadanie własnego samochodu niekoniecznie- rozumiem, że komus może być niepotrzebny. A zawsze można wypozyczyć lub prawko potrzebne jest w pracy.
  • Odpowiedz
@krulewna: "praktyczne" podejście. Z tym, że jak ktoś ma 25+ i nie ma samochodu to też takie głupie gadanie, mam pełno znajomych którzy mają kase i mogłoby kupić samochód ale nie jest im potrzebny i go nie mają.
  • Odpowiedz
@bajbuss:

Jeżeli ma 25+ i nie ma samochodu to coś słabo o nim świadczy.

No i wszystko w temacie. Ocenianie zaradności/zasobności na podstawie posiadanego (lub nie) pojazdu. Typowa karyna z ciebie.
  • Odpowiedz
@Kolelo: gratulacje. Zapytaj czy zanim zrobił żyło mu się lekko i czy nigdy nie czuł się bezsilny. Zapytaj również, czy nie żałuje, że nie zrobił wcześniej. ;)
  • Odpowiedz
@krulewna: i czego sie rzucasz ? rozpoczelas w dupy dyskusje to masz z dupy komentarze, Ty jakas tepa jestes czy udajesz ? No kobieto, ogarnij sie , wlazisz na mirkko w niedziele o 10 i #!$%@? komentarzem ze facet bez prawka to #!$%@?... to ja sie Ciebie pytam, czy wszystko z Toba jest ok. Potem Ci faceci odpisuja jak to faceci, bo praktycznie wlozylas kij w mrowisko i wielkie zdziwienie. Wez
  • Odpowiedz
@MokrySuchar: bo świadczy o tym, że są niezaradni i pierdołowatości. Jest masa sytuacji losowych i codziennych, gdzie bez samochodu/prawa jazdy to jak bez ręki. Nie jest zdobyć prawko ani trudno, ani drogo, a to jak bardzo przydaje się, jest nieocenione. Jeśli ktoś tego nie widzi, zwłaszcza facet który powinien być szybki w decyzjach, stanowczy i konkretny - to coś tu nie halo.
  • Odpowiedz