Wpis z mikrobloga

@krulewna: brat i bratowa zrobili prawko dopiero jak urodziło się 1 dziecko wcześniej zwyczajnie nie potrzebowali a i tak nie jeźdzą dużo na zakupy co najwyżej. a tak dużo spacerów dużo rowerów i jak trzeba gdzieś pojechać to komunikacja miejsca jest ok

ja 25+ level też na razie nie potrzebuję ale może zrobię niebawem jak wrócę do polszy chociaż mi się nie spieszy

aha i nie będe płacił 2000f/rok ubezpieczenia żeby
  • Odpowiedz
@krulewna: zgrywasz w #!$%@? pewną siebie księżniczke a pewnie jesteś zwykłą karyną z osiedla co szuka faceta z bmw e36 XD aha i uprzedzam pytanie: tak, mam prawo jazdy
  • Odpowiedz
Dla takich małych nic nie wartych i dosadnych przemyśleń, oraz reakcji ludności mirko wszelakiej maści, gdzie nerwy puszczają w szwach, a "dyskusja" od samego początku to zazwyczaj stek chamskich bzdur, okazuje się, że przeglądanie mirko może być dobrą zabawą i analizą społeczeństwa w jednej formie.
Lepiej nie brać większości na poważnie tutaj, po co się aż tak denerwować? :)
M.....2 - Dla takich małych nic nie wartych i dosadnych przemyśleń, oraz reakcji ludn...

źródło: comment_e3BQ7XHaS4ue5gMYwkl7A1DA9ran9Asi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@krulewna: Dostałaś tu sporo hejtu. Ja się jednak z Tobą zgadzam co do prawka. Facet, który ukończył 21 lat i nie zrobił prawa jazdy to #!$%@? nie facet. Tak samo jak kobieta, która nie mieści się w wymiarach +/- 3cm 90-60-90 to #!$%@? nie kobieta. Po prostu jest sporo osób mających takie opinie i masz do niej prawo, tak samo jak puści faceci mają prawo do swoich. Nie zgodzę się tylko
  • Odpowiedz
@krulewna: Nie mam prawka bo mi nie potrzebne. Jak chcę gdzieś dojechać do jadę rowerem, a jak aktualnie pada a ja mam być czysty idę na autobus czy tramwaj który jeździ co 5 min. A jak mi się nie chce nic, to zamawiam sobie taksówkę. Elo
  • Odpowiedz