Wpis z mikrobloga

@krulewna: ale Ty kobieto jesteś zakompleksiona, to nie mam pytań. Ciśniesz facetom, że są #!$%@?, bo prawka nie mają. Jeszcze pociśnij im, że są #!$%@?, bo nie mają na nogach butów za 300 zł, własnego mieszkania i zarobków minimum 5k netto. #!$%@?, wydajesz się być taką księżniczką, że współczuję każdemu facetowi, który chciałby wejść w jakieś głębsze relacje z Tobą, serio. Patrzysz na faceta przez pryzmat ankiety, wykreślasz to co w
  • Odpowiedz
Patrzysz na faceta przez pryzmat ankiety, wykreślasz to co w sobie ma, jakby był przedmiotem. Ja #!$%@?.


@husaryn: na tym polega dobieranie się w związki

im więcej rubryk spełnia potencjalny partner/ka, tym większe szanse na zbudowanie szczęśliwego związku
  • Odpowiedz
@krulewna: non stop na mirko są jakieś wpisy, że jak laska wygląda w jakiś sposób to jest 1/10 albo jak coś tam robi, to jest obleśna, a tutaj jeden wpis w tym stylu w stronę przeciwną i jaka gównoburza. Nagle Cię wyzywają od karyn, nagle "oryginalne" teksty, że _kobiety który nie potrafią gotować to #!$%@?.
  • Odpowiedz
@nt22: no ja jestem slabym lekarzem, ale szybko wykrylem u niej #!$%@? mozgowe w okolicy platu gornego ;) na pcozatku myslalem ze jest tylko glupia czy cos ;) ale pozniej wlasnie wyszlo ze jak sam stwierdziles ze to cwaniara z osiedla ;)
  • Odpowiedz
@nt22: nie 'cwaniara' tylko otwarcie mówi o tym, jak to wygląda

jakbyś się zastanowił, to faceci też kobiety dobierają względem tego ile wymagań one spełniają

tylko im gorszej jakości facet/kobieta, tym krótszą musi mieć listę wymagań, bo inaczej nikogo nie znajdzie
  • Odpowiedz
@krulewna: a jak facet nie może jeździć przez wzrok to co? Mój przykład: poszedłem na prawo i dałem sobie spokój bo widząc na jedno oko to ciężko się jeździ a instruktor kilka razy otarł się o śmierć :D
  • Odpowiedz
@Jubei: > bo napisała, że dorosły facet powinien mieć prawko? Ja #!$%@?ę....

@Jubei: Nie że powinien, a że jest #!$%@?ą, jeśli nie ma. Zasadnicza różnica. Też uważam, że prawko przydatna sprawa i dość szczególna kwestia dla faceta, ale dyskwalifikowanie kogoś z powodu braku papierka, który można wyrobić w kilka miesięcy to już ociera się o #!$%@? mózgowe.
  • Odpowiedz
@jackie_daniels:

kobiety który nie potrafią gotować to #!$%@?.

No ale to akurat jest także prawda.

@msichal:
Chociażby po to aby móc swoją żonę kiedyś do szpitala odwieźć jak zajdzie taka potrzeba. Albo kiedyś gówniaki wozić do szkół/przedszkoli/klinki po różnych miejscach a potem jeszcze do pracy zdążyć?
Brak prawka to nie tylko #!$%@?ść ale i brak perspektywicznego myślenia.
  • Odpowiedz