Wpis z mikrobloga

@krulewna: Nie każdy ma kupę pieniędzy żeby sobie szastać na lewo i prawo na rzeczy, które są niepotrzebne. Prawa jazdy jeszcze nie mam - ale zrobię po ukończeniu studiów. Ale samochodu raczej od razu nie będzie. W wieku 18 lat moi koledzy robili prawa jazdy, ja nie bo moi rodzice nie byli bogaci. Teraz mam może trochę grosza ale raczej wydaję je na coś bardziej sensownego, na różnego rodzaju kursy związane
@krulewna: nie chce mi się tego całego czytać ale niezle #!$%@? mózgowe tutaj jest różowy pisze ze facet BEZ PRAWKA podkreślam BEZ PRAWKA to #!$%@? a tutaj zaraz ze hurr Mercedesa by chciała durr < 24 cm jeszcze by chciała i w ogóle jest karyną bo tak i #!$%@? xD
No i tak wiadomo kobieta kończy się na 50 kg to milion plusów i pełne poparcie, ale mężczyzna bez prawka to
@kiszczak: Zauważ, że nie każdy ma pracę w wieku 21 lat i bogatych rodziców, wójków :) Są osoby, które studiują i raczej jeżeli posiadają jakieś pieniądze to są one wydawane są na mieszkanie, jedzenie i rozwijanie się. Ja nie mam ale za to mam wiele innych bardziej potrzebnych uprawnień i certyfikatów - i jeszcze nikt mnie o ten dokument nie pytał, nawet moja dziewczyna :)
@krulewna: Masz racje w 100%. Osobiscie nie wyobrazam sobie zycia bez prawka i beke turlam jak widze ze ludzie starsi ode mnie nie maja prawka i auta ( bol dupy o koszta auta sobie darujcie .... byle jakie uno jezdzace mozna wychaczyc za jakies 800 pln) . I to wasze pitolenie ze syndrom duzych miast i nie trzeba prawka hahah jaaasne juz widze jak drelujecie na waszych rowerkach z mega zakupami
@kiszczak: Podstawowa rzecz? Chyba dlatego że tylko w tym kraju jest takie ciśnienie na prawo jazdy, nawet jak nie jest potrzebne. Jeste wiele innych bardziej podstawowych rzeczy niż jakieś prawo jazdy. W liceum raczej wolałem zarobione pieniądze wydać na kursy językowe niż na prawo jazdy, którego i tak przez kilka lat bym nie użył - zresztą i tak tych pieniędzy nie było zbyt wiele. I to mi się przydało. Nie lubię