Wpis z mikrobloga

No Mireczki, uważajcie na swoje avatary bo #modaracja robi #usuwajo. Ja miałem piękny zakaz pedałowania ale widać jakiś wielbiciel czekoladowej groty nutelli stwierdził że go to razi. Teraz pytanie do #moderacja co zrobicie z tymi avatarami z tęczową flagą? Naruszają one moje uczucia jako samca heteroseksualnego. Na sam ich widok czuję się zgorszony tak samo jak swastyką. Szykujcie się dzisiaj na moje zgłoszenia.
  • 90
  • Odpowiedz
@Adrastos: trzeba uważać, bo od patrzenia na tęczową flagę można stać się homo. Jedynym powodem, dla którego kobiety i faceci nie żyją w homo związkach i nie uprawiają homo seksu są niezalegalizowane związki partnerskie.
  • Odpowiedz
Jestem przeciwny szerzeniu się homofobii, parad równości na których manifestuje się swój homoseksualizm, więc zamieszczę znak 'zakaz pedałowania', gdzie jeden z homoseksualistów uprawia seks analny z drugim. seems legit ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@RivaTnT90:

☑ chodzenie na #!$%@? (problemy z kobietami)
☑ główne zainteresowanie gierki
☑ walczenie z homoseksualistami przez śmieszne obrazki

Typowy wykopowy prawak, smucie mnie jedynie, że ostatnio zjechało się tutaj mnóstwo patologicznych dzieci plusujących takie gówna.
  • Odpowiedz
@nnogi: A niby dlaczego mieliby to robić? To homoseksualistom się utrudnia legalizację związków, a nie hetero.
@Rosuene: "Nie ujawnia się"
Rodzina też nie wie? Okłamywanie ludzi dookoła jest złe, samego siebie jeszcze gorsze. Udając przed ludźmi hetero to już w ogóle masakra. Pieprzony hipokryta wstydzi się tym kim jest. Gardzę takimi. Zachowuje dyskrecje? Jaką k*rwa dyskrecję? Przecież bycie gejem, czy lesbijką to nic złego. Jeśli ktoś taki istnieje,
  • Odpowiedz
@Rosuene: Jakie debilne manifestacje? Ci ludzie przecież chcą legalizacji związków, co znacząco ułatwi życie. Przed chwilą napisałeś, że Twój znajomy się nie ujawnia. Czyli najlepiej siedzieć cicho, udawać hetero i mieć przesrane na wielu szczeblach? Upoważnienia notarialne nie są wiążące, dlatego potrzebna jest ustawa o związkach partnerskich. Wiesz, jeszcze niedawno to samo było z czarnoskórymi, panował rasizm, byli traktowani jak nizsza kategoria człowieka, teraz już nikogo nie szokuje ich widok
ziumbalapl - @Rosuene: Jakie debilne manifestacje? Ci ludzie przecież chcą legalizacj...

źródło: comment_lPYMe7cDds20IHc4oxe7IrU9xAWo8NLv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: błagam nie przyrównuj gejów do czarnych lub jak też to nieraz czytałem do kobiet. powodów jest kilka:
1. kobiet i murzynów w społeczeństwie jest więcej niż gejów którzy są niewielkim odsetkiem w każdym społeczeństwie (może poza ogólnie rozumianą "sceną artystyczną", gdzie bycie gejem to czasem jedyna cecha którą potrafią zaimponować innym "artystom" więc samo to powoduje że te środowiska są dla gejów wygodnym przyczółkiem)
2. kobiety i murzyni walczyli
  • Odpowiedz
@opowiemwambajke:
1. Co w związku z tym, że jest mniej? Mają być pomijani i nie otrzymywać podstawowych praw? Naprawdę będąc homoseksualistą nie chciałbyś mieć możliwości odwiedzin w szpitalu?
2. Homoseksualiści walczą o prawo do możliwości legalizacji związku. .
3. Na równe traktowanie nie mogą w Polsce liczyć i nie zmieni się to zbyt szybko. Prawnie i społecznie, przy czym dowodem na to drugie jest masowe ustawianie biało-czerwonych zdjęć profilowych, które
  • Odpowiedz
@ziumbalapl:

1. Co w związku z tym, że jest mniej? Mają być pomijani i nie otrzymywać podstawowych praw?

1.1 w związku z tym, że są marginalną grupą powinni być traktowani jako marginalna grupa. nie wiem, coś w stylu jak wędkarze lub filateliści. a cały hałas wokół gejów i ciągłe wałkowanie tematu, zarówno przez homoentuzjasów jak i homosceptyków sugeruje jakby stanowili przynajmniej połowę społeczeństwa. np sprawa tym co się ostatnio wydarzyło w Stanach - pewnej grupie społecznej nadano pewne prawa, a media na całym świecie wariowały jakby wynaleziono lek na AIDS (niezamierzone nawiązanie do tematu gejów). ciekawe czy hałas byłby podobny gdyby wędkarzom nadano prawo do posiadania swojej wędki nawet na sali operacyjnej jako nieodłączną część ciała wędkarza.

Naprawdę będąc homoseksualistą nie chciałbyś mieć możliwości odwiedzin
  • Odpowiedz