Wpis z mikrobloga

No Mireczki, uważajcie na swoje avatary bo #modaracja robi #usuwajo. Ja miałem piękny zakaz pedałowania ale widać jakiś wielbiciel czekoladowej groty nutelli stwierdził że go to razi. Teraz pytanie do #moderacja co zrobicie z tymi avatarami z tęczową flagą? Naruszają one moje uczucia jako samca heteroseksualnego. Na sam ich widok czuję się zgorszony tak samo jak swastyką. Szykujcie się dzisiaj na moje zgłoszenia.
  • 90
  • Odpowiedz
@RedBulik: Czyli ja muszę tolerować homoseksualistów i ich "wykręcone standardy" a oni mojego poglądu o normalnym modelu rodziny szanować już nie muszą?
Ps. życzysz mi śmierci? zgłaszam za propagowanie przemocy i nienawiści
  • Odpowiedz
@RivaTnT90: Nie chcę mi się dyskutować o wyimaginowanych problemach, prawackich urojeniach. W życiu nie widziałem homoseksualisty nietolerującego klasycznego modelu rodziny.
  • Odpowiedz
@RivaTnT90: ,,Prezentowanie nieprzyzwoitego rysunku 
w miejscu publicznym 
jest wykroczeniem.

Znak graficzny „zakaz pedałowania" ma charakter nieprzyzwoitego rysunku, o jakim mowa w art. 141 kodeksu wykroczeń. Jest obraźliwy, upokarzający i może podsycać nienawiść do osób o innej orientacji seksualnej. Osoba, która prezentuje go w miejscu publicznym, łamie prawo."
  • Odpowiedz
@RivaTnT90: niedługo okazywanie sobie uczuć przez heteroseksualne pary będzie niemoralne, obrażające uczucia homoseksualistów, no i kobiety będą musiały popylać w burkach, bo obrażają muslimów.
  • Odpowiedz
@wykopnieta: Pewnie właśnie tak będzie. Ludzie propagujący tą "tolerancję" nie znają umiaru i przechodzimy ze skrajności w skrajność. O tyle o ile nie trawię Putina to muszę przyznać że podziwiam go za trzymanie wszelakich mniejszości w ryzach. No ale takie czasy że to większość musi się dostosować do mniejszości. Chory świat.
  • Odpowiedz
@RivaTnT90: Tęcza jest symbolem reprezentującym specyficzną grupę (czyt. neutralnym), natomiast symbol, który miałeś w avatarze bezpośrednio "atakuje" homoseksualistów, więc to chyba logiczne, który musiał wylecieć. A przynajmniej tym mogli się kierować moderatorzy.
  • Odpowiedz
@yoreciv: jestem w głuszy i na telefonie (internet mówi o jakości połączenia "E" więc za dużo zdziałać nie mogę) wklep sobie tylko coś w stylu "narodowcy rejestrują znak zakaz pedałowania" xD
Na pewno coś wyskoczy ;)
  • Odpowiedz
@Ralkee: Jak dla mnie ten symbol oznacza propagowanie normalnego modelu rodziny poprzez ograniczenie publicznego pokazywania treści homoseksualnych typu bombardowania mnie tęczami wszelkimi imbom na marszach wolności typu #!$%@? na czole i innymi tego typu rzeczami. A tęcza kojarzy mi się ze zgorszeniem mimo to ją tolerowałem natomiast homosie mojego avka widać nie znieśli tacy są tolerancyjni.
RivaTnT90 - @Ralkee: Jak dla mnie ten symbol oznacza propagowanie normalnego modelu r...

źródło: comment_cLoAuTMmi9VtNyYgXLulBKwGHLr1fZXO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Krakatoa: szukając na własną rękę znalazłam tylko, że owszem, symbol był zarejestrowany, ale jedynie przez rok (między 2011 a 2012) :) To, o czym ja pisałam, było z artykułu sprzed roku ;)
(współczuję jakości połączenia "E" :<)
  • Odpowiedz
@yoreciv: w sumie po to wyjechałem, żeby nie mieć w ogóle, ale cóż poradzę. Uzależnienie to uzależnienie :<
(Ale przynajmniej przedstawiłem mirko z 3 godzin na 12 więc jakiś postęp jest xD )
  • Odpowiedz