Wpis z mikrobloga

No Mireczki, uważajcie na swoje avatary bo #modaracja robi #usuwajo. Ja miałem piękny zakaz pedałowania ale widać jakiś wielbiciel czekoladowej groty nutelli stwierdził że go to razi. Teraz pytanie do #moderacja co zrobicie z tymi avatarami z tęczową flagą? Naruszają one moje uczucia jako samca heteroseksualnego. Na sam ich widok czuję się zgorszony tak samo jak swastyką. Szykujcie się dzisiaj na moje zgłoszenia.
  • 90
  • Odpowiedz
@opowiemwambajke:

Jeśli myślisz o umowie cywilno-prawnej to nie jest ona wiążąca w części kwestii, nie reguluje wszystkich, tak więc potrzebna jest ustawa o związkach partnerskich. Poza tym, dlaczego homoseksualiści mieliby być skazani na utratę mieszkania, na które wspólnie pracowali, hę? No i pan notariusz nie ma wystarczającej mocy, by wpłynąć swoimi papierkami na prawa dotyczące pochówku. Nie ma sensu też prosić o jakieś upoważnienia w każdym aspekcie życia we własnym kraju, litości!
Filateliści? Wędkarze? Argumentum ad absurdum, panie, takie rzeczy to stosuj na gimnazjalistów. Heteroseksualiści mogą legalizować związki, homo nie mogą. Równości nie ma, musi być wprowadzona, na tym skończyliśmy dyskusję w tym punkcie.
Co do dzieci, homoseksualiści nie są bezpłodni. Mogą wychować własne, biologiczne dziecko z wybraną przez siebie osobą. W ten sposób zajmuje się dzieckiem ok. 50000 par w Polsce.
Geje i lesbijki równo traktowani? Błagam Cię, jak już mówiłem, wystarczy spojrzeć jak wiele osób ustawiło biało-czerwony filtr na zdjęcie profilowe na facebooku, by wiedzieć jak poważny jest problem. Tęcza coś znaczyła, wyrażała poparcie dla kroku milowego w historii równości. Tymczasem polska flaga miala oznaczać...patriotyzm na pokaz przez miesiąc lub dwa/krócej? Polska flaga jest symbolem antygejowskim? WTF? Dopisywanie do tego patriotyzmu sprzeciw wobec małej części obywateli własnego kraju. To już raczej faszyzm, ale oni chyba o tym nie
  • Odpowiedz
@SScherzo: o, odezwała się xD nie pieprz głupot, no chyba że nie potrafisz inaczej xD fizycznie jest niemożliwe, żeby z każdego stosunku powstało dziecko, wiesz? czy mam cie uświadomić? jednak w przypadku heteroseksualnej pary prawdopodobieństwo posiadania dzieci jest statystycznie biorąc bardzo duże, u homo..hmm.. tak jakby zerowe.
Natury nie oszukasz. Jak się urodzi dziecko bez nóżki to też nikt mu nie wmawia, że jest zdrowe. Jest chore, co nie jest
  • Odpowiedz
@Dziobaczka: no spoko, wlasnie obalasz swój własny argument :)

od kiedy seks dla ludzi spełnia funkcje tylko rozrodczą?

skąd informacje, ze to hormony w wieku płodowym powodują homoseksualizm? jakies badania?

chyba nie wiesz, co znaczy prymitywizm. ja nazwałam tylko po imieniu pewne zjawiska.
  • Odpowiedz
@SScherzo: niczego nie obalam ;) małżeństwa mają przywileje z określonych powodów, mianowicie takich, że państwo potrzebuje nowych obywateli.
Jakbyś trochę posiedziała w temacie i postudiowała kilka książek, wiedziałabyś, że hipotez powstawania homoseksualizmu jest kilka, w tym - moim zdaniem - najmniej negatywnie nacechowana jest właśnie ta dotycząca zaburzeń hormonalnych matki we wczesnym stadium ciąży. Inne z nich to np. molestowanie seksualne w dzieciństwie czy teoria społeczna. Ponad to należy też
  • Odpowiedz
@yoreciv: Tu się nie zgodzę. Jakiś czas temu było że policjant nazwał kogoś pedałem, a ten ktoś podał go do sądu. Sąd orzekł że słowo pedał nie jest obrażliwe i sprawę oddalił.
  • Odpowiedz