Wpis z mikrobloga

No Mireczki, uważajcie na swoje avatary bo #modaracja robi #usuwajo. Ja miałem piękny zakaz pedałowania ale widać jakiś wielbiciel czekoladowej groty nutelli stwierdził że go to razi. Teraz pytanie do #moderacja co zrobicie z tymi avatarami z tęczową flagą? Naruszają one moje uczucia jako samca heteroseksualnego. Na sam ich widok czuję się zgorszony tak samo jak swastyką. Szykujcie się dzisiaj na moje zgłoszenia.
  • 90
  • Odpowiedz
a oni mojego poglądu o normalnym modelu rodziny szanować już nie muszą?


@RivaTnT90: ale w którym miejscu homoseksualiści nie tolerują modelu kobieta + mężczyzna? oni domagają się tolerancji dla siebie, a nie przedkładania jednej orientacji nad drugą. twój argument jest niedouczonym inwalida.
  • Odpowiedz
@CegielniaPL: ogólna beka ze wszystkich jarających się gimboburzami zza oceanu. Tęczowe flagi, konfederackie flagi, wszyscy macie nierówno w tej kwestii. Gdy sobie przypomną o Chińczykach wybijających Tybetańczyków, pewnie wstawicie sobie flagi Tybetańskie, a potem co wiatr nawieje. Tfu.
  • Odpowiedz
@CegielniaPL: nie, kisnę dalej, bo znów zobaczyłem twój awatar xD

PS. Odnośnie opisu, jaki sobie wystawiłeś.
Jeden mirek bardzo dobrze opisał przyczynę homoseksualizmu i w jaki sposób medycyna sobie z tym poradzi. Zrobił to w poczytnym znalezisku/wpisie w czasie tej tęczowej gównoburzy. Aż dziw, że tak wiele osób przegapiło tą informację. Najwyraźniej obie strony bardzo skutecznie omijają sensowne aspekty dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Generalnie wygląda na
  • Odpowiedz
@RivaTnT90: Ja mam znajomego geja, ubiera sie normalnie, jest przeciwko tęczy w warszawie, nie ustawia avatarów z tęczą był przeciwny paradzie i nie ujawnia sie, Ci co robią te tęcze i parady to poprostu chorzy na głowe ludzie którym już nie da sie pomóc, nawet ten znajomy który jest HOMO powiedział, że to zacytuje go "pedały i cioty".
Normalny homoseksualista nie potrzebuje rozgłosu i zachowuje dyskrecje ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
poprzez ograniczenie publicznego pokazywania treści homoseksualnych


@RivaTnT90: Ograniczenie pokazywania treści homoseksualnych, przez prezentację dwóch facetów uprawiających seks analny... Tak, to bardzo logiczne.
  • Odpowiedz
@coil: właśnie w tym problem, że dochodzi do absurdów, gdzie większość musi podporządkowywać się do mniejszości z powodu ich orientacji. Jeśli komuś naprawdę zależy, żeby mu się nie pchać do łóżka to nie zwraca uwagi na to co w tym łózko robi i w jaką dziurę. Ale są tacy co będą usilnie wmawiać, że to przecież takie zupełnie normalne i wspaniałe, ale natury nie oszukasz - dzieci z tego nie będzie.
  • Odpowiedz
@RivaTnT90:

A tęcza kojarzy mi się ze zgorszeniem

Stary, naprawdę nikogo nie obchodzi z czym Ci się kojarzy tęcza, albo czy banana w awatarze uważasz za atak na polskich sadowników. "Zakaz pedałowania" jest niesmaczny, durny i obraża jedną z grup społecznych, niewinna tęcza w awku nie. Czy moderacja zrobiła słusznie, czy może jednak powinna pozostawić Ci wolność wyrażania swoich głupich poglądów - to temat na osobną dyskusję, ale przestań udawać głupiego
  • Odpowiedz