Wpis z mikrobloga

Jak co roku ogłaszam sezon otwarty na:

- Ja #!$%@? jak można mieć tylko 80% z rozszerzonej matmy
- Za moich czasów nie było tylu debili
- Ja to studiowałem medycynę w Oksfordzie i z nadmiaru wolnego czasu prawo na Harwardzie, a i tak dałem radę prowadzić własną firmę.
- Lol, chcesz iść na architekturę z takimi wynikami? A później mosty będą się walić.
- Jak przeglądam testy maturalne to pomimo tego, że mam już 80 lat i nigdy nie zdawałem matury z matmy to spokojnie bym ją zdał.
- Hehe za rok trzeba będzie pokolorować drwala xD
- Matura to tam #!$%@?, zobaczysz co to sesja.
- Ja to się w ogóle nie stresowałem maturą.
- Jak będziecie robić mi burgera to nie dawajcie tyle sałaty to bigmaka xD

#matura #matura2015
Pobierz CreativePL - Jak co roku ogłaszam sezon otwarty na:

- Ja #!$%@? jak można mieć tyl...
źródło: comment_FVD7Ro7u9tsK6mXYBJjqhUi9idd0MO0f.jpg
  • 64
@CreativePL:

JA #!$%@? JAK MNIE #!$%@?Ą TAKIE CIOTY, NO #!$%@?. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY MATEMATYK NAJLATWIEJSZE ZADANIA NA SWIECIE OO JAKIE FAJNE LATWE, PODKREŚLAM ŁATWE ZADANIE. ALBO "OO ZROBIŁEM SOBIE JAKIEŚ ZADANIE, ALE NIE BYŁO TRUDNE, MUSIAŁO BYĆ W #!$%@? ŁATWE, JESTEM LEPSZY BO DLA MNIE NIE MA TRUDNYCH, A WY CO NADAL SIE MECZYCIE Z PODSTAWA? JA #!$%@? ROZSZERZONY AMTERIAL DLA STUDENTOW TEORII MATEMATYKI, GDYBY BYŁO CIUT TRUDNIEJSZE
- Matura to tam #!$%@?, zobaczysz co to sesja.


@CreativePL: Wszystko prawda, a powyższy argument mnie zawsze najbardziej bawi. Matura jest duuużo bardziej wyczerpująca psychicznie niż sesja.
Przyznajmy szczerze, w liceum nauczyciele truli nam głowę na co najmniej rok przed egzaminem, że trzeba się uczyć że najważniejszy egzamin itp. itd., a do sesji każdy uczy się max na tydzień przed (no dobra, pomijam studentów medycyny, i PRAWA, w końcu ten drugi
@CreativePL: No i to, że co roku są te same teksty nie zmienia trzech rzeczy:
- Odkąd komputery i internet są powszechne wyniki uczniów są słabsze.
- Jak ktoś nie zdał matury jest totalnym debilem.
- Podstawowa matura z matematyki jest bardzo prosta.
@InnyKtosek: Tym komentarzem właśnie potwierdziłeś to, co napisał OP we wpisie.

- Odkąd komputery i internet są powszechne wyniki uczniów są słabsze.


Podaj statystyki.

- Jak ktoś nie zdał matury jest totalnym debilem.


Proszę nie obrażać innych ludzi, #!$%@?, matura nie jest żadnym wyznacznikiem bycia / nie bycia debilem.

- Podstawowa matura z matematyki jest bardzo prosta.


Dla ciebie i dla mnie tak, ale "prosta" to pojęcie względne.
@kobietanawykopie:

Tym komentarzem właśnie potwierdziłeś to, co napisał OP we wpisie. Podaj statystyki.

No to fajnie, że potwierdziłem. Po pierwsze do punktu pierwszego nie to zrobić się statystyk bo nie na się obiektywnie ustalić poziomu trudności programu nauczania kiedyś i dziś. Fakt jest taki, że kiedyś na maturze był np. rachunek różniczkowy a też większość osób zdawała...

Proszę nie obrażać innych ludzi, #!$%@?, matura nie jest żadnym wyznacznikiem bycia / nie
No owszem... dla tych wyjątkowo leniwych będzie trudna.

Widzę, że kilku totalnych obiboków obraziłem...


@InnyKtosek: mam kolegę, który chodził normalnie do szkoły, uczył się, przed maturą z miesiąc na dodatkowe zajęcia z matmy 2x w tygodniu i zdał podstawę na marne 40%, była dla niego trudna, ale z niego leń, nie? #!$%@? obibok ( ͡° ͜ʖ ͡°)