Wpis z mikrobloga

Mirki!

Bycie organizatorem przy #wroclawskiewykopparty ma swoje plusy i minusy. Teraz małe #coolstory związane z tym.

W poniedziałek @goromadska wysłał papryczki jako nagrody na party od .Chilijem. Paczka miała dojść na środę, więc wziąłem sobie prace zdalną żeby ją odebrać - jak się jednak okazało we wtorek została awizowana - czego dowiedziałem się z trackingu bo ofc PO #!$%@? ZOSTAWIĆ AWIZO nie?

No ale nic, poszedłem na poczte, odstałem swoje bo oczywiście tylko jedno z 5 okienek otwarte. Przede mną parę osób, za mną pare osób i w końcu jest! moja kolej!

Podchodze do okienka, przestawiam sytuacje - pani idzie szukać paczki, po 5 min woła mnie do swojego kantorka bo paczka duża i nie ma któredy jej wydać. Gdy już miałem podpisać paczkę usłyszałem, że nie może mi jej wydać bo przy wysyłce ktoś nie zaznaczył kto pokrywa koszty wysyłki i że ona jutro zgłosi to kierowniczce, kierwniczka napisze maila i wtedy się sprawa wyjaśni.

Mysle sobie #!$%@? no nie, boże czy ty to widzisz. i zaczynam robić gównoburze, że niekompetencja pełną gębą. Raz że nie potrafią zostawić #!$%@? awizo, dwa, że nie potrafią wypełnić paru pól na karce która wypełniają kilka razy dziennie. I ze #!$%@? mam dymać jeszcze przez tydzień, czekając aż się wyjaśni - bo do tego czasu roślinki padną.


Co jest najsmieszniejsze, żadna z 3 kobiet tam obecnych i uczestniczących nie była w stanie mi powiedzieć jak mogę wysłać paczkę na czyjś koszt nie płacąc za wysyłke. No ale mniejsza z tym. Po 30 minutach kłotni szanowna pani kierownik stwierdziła, że jednak mogą wydać mi paczke.

Wiec ponownie zaprosiła mnie do kantorka, zamknęła drzwi, otworzyła protokół potwierdzający możliwość otworzenia paczki i ocenienia zawartości - czy nic nie zostało uszkodzone itp.

W tym momencie wyciągnąłem nóż i zacząłem otwierać paczkę... żebyście widzieli jej minę - przerażenie w oczach lvl 90000000000 ( ͡° ͜ʖ ͡°) warte każdej minuty tej kłótni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdy okazało się, że papryczki przeżyły podróż - skomentowała je subtelnym

HEHE JAKIE ŚMIESZNE ROŚLINKI


Jako, że nie chciałem wyprowadzać jej z błędu powiedziałem tylko, że to takie specjalne roślinki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pic rel + kot w gratisie

#chili #chilijem #wroclaw #pocztapolska
PanKara - Mirki!

Bycie organizatorem przy #wroclawskiewykopparty ma swoje plusy i ...

źródło: comment_gDnvGC6vCPZvqEdnPD8mlskwaQoirMtv.jpg

Pobierz
  • 17