Wpis z mikrobloga

#bekazpodludzi #feszyn #logikarozowychpaskow współlokatorka pojechała dziś na pogrzeb swojego dziadka, normalnym by było ubrać się w czerń lub przynajmniej stonowane kolory a ta się wystroiła w kremowe "coś", #!$%@?ła loczki (które jej nie wyszły) + solare, ogółem wyszła jak na wybieg aby pochwalić się nowym ciuchem xD
Złapałem troszkę ból dupy bo to w #!$%@? nietakt tak się zachować a nie wygarnę jej bo to właściwie nie jest moja sprawa.
n.....o - #bekazpodludzi #feszyn #logikarozowychpaskow współlokatorka pojechała dziś ...

źródło: comment_9EouAF83VEDpNGl6VtWtcMyOa0NkvSS2.jpg

Pobierz
  • 20
@iczka90: jakżebym śmiał?! przecież ona jest modelką XD (dorabia sobie na boku reklamując różne pierdoły). Poza tym już raz jej suszyłem głowę o brak gustu to się jej chłopak do mnie spruł żebym się nie #!$%@?ł xD
Moze jej rodzina nie przywiazuje do tego wagi? Moze dziadek nie chcial, zeby po nim plakano i ubierano sie na czarno? Moze jest swiadkiem Jehowy (podobno tez nie ubieraja sie na czarno na pogrzeby, jesli sie myle niech mnie ktos poprawi), albo wyznawczynia innej religii niz katolicyzm, w ktorej to wlasnie czarny kolor jest niestosowny?
Czarny nie jest oczywistoscia na pogrzebach, w wielu kulturach bialy jest symbolem zaloby.
@dav44: wszystko na nie :P jest z rodziny stricte chrześcijańskiej aczkolwiek nie praktykującej, dobór ubioru to wina raka mózgu a nie jakichś specjalnych okoliczności :D also używaj funkcji odpowiedź