Wpis z mikrobloga

Po przygodach z wersjami beta #yosemite obiecałem sobie, że kolejnym razem się wstrzymam, jednak jako szanujący się Mirek, który lubi żyć na krawędzi, postanowienie upadło przy pierwszej becie #elcapitan.

Plot twist: działa stabilniej niż 10.10.3.

#osx #apple
  • 16
  • Odpowiedz
@PanDziobaku: duży projekt z serwerem node'owym + grunt + watch + closurecompiler + kilka innych tasków, dwie przeglądarki, w tym chrome z działającym profilerem i paroma dodatkowymi wtyczkami developerskimi, kod w trybie debug logujący masę rzeczy, iOS Simulator z Xcode, Sublime, Photoshop, Spotify, Transmit, Github.app, SequelPro, apache, mysql i kilka mniejszych programów. MacBook Pro early 2011 z 8 GB RAM.
  • Odpowiedz
@Greenek: tak czy inaczej jeden dzień to raczej mało jak na tak daleko idące wnioski :) Ale cieszy ,że jest lepiej. Jak z wydajnością w stosunku do yosemite? Tez lepiej czy raczej nie czuć różnicy?
  • Odpowiedz
@PanDziobaku: przepraszam, że wyraziłem się nie jasno, oczywiście chodziło o "w moim odczuciu działa stabilniej" ;) Póki co mam wrażenie, że Safari i Mail działają szybciej. Szczególnie ten drugi od zawsze lubił sobie przymulić, no ale dziś nie miałem zbyt wielu maili do ogarnięcia.
  • Odpowiedz
@Greenek: Ty zły człowieku! Właśnie mnie przekonałeś do bety kapitana :( Może mi do rana przejdzie i przypomnę sobie jakie problemy były z beta yosemite.


@PanDziobaku: ja sie przyzwyczaiłem i używam Mail wszędzie
  • Odpowiedz
@Greenek: w safari robią się jaja z fb lub z przełączaniem zakładek. A w preview odwróć obrazek i go zapisz :> Będzie biały pusty plik ;D
  • Odpowiedz
@Greenek: dobrze, że ten metal działa fajnie. W becie yosemite były jaja z openglem. No zobaczymy co dalej.
Wiadomi kiedy wypuszczą następną betę? Pewnie wraz z japcomusic?(:
  • Odpowiedz