Wpis z mikrobloga

Ogarnijcie się, #niebieskiepaski. Jak was dziewczyna wali po rogach to jest jej wina, a nie jej kochanka. Umówiłem się dziś z jedną dupeczką, kawusia, potem spacer przez Rynek. Idziemy, a tu nagle pojawił się facet, który okazał się być jej chłopakiem. Patrzy na nią, na mnie i zaczyna drzeć ryj "Ty #!$%@?, #!$%@?". Mówię mu, stary nie wiedziałem, wybacz, myślałem że wolna. A on z pięściami leci do mnie. Szkoda chłopa, nie dość że dziewczyna go zdradziła to jeszcze bułę dostał. Kompletny kretyn. Jak znam życie, to pewnie ją jeszcze potem przeprosił, przegryw jeden.

#rozowepaski #przegryw #zwiazki #feels #zdrada #coolstory #truestory
  • 20
@deczko: Było wystarczająco emocji, żeby nie ogarnął tego jak wygląda sytuacja. Niektórym nie trzeba wiele. A widok "swojej" dziewczyny z innym to nie takie byle co.

A ja myślę, że to nie emocje tylko #!$%@? umysłowe.

Staram się wytłumaczyć powód, dlaczego zrobił tak a nie inaczej. Stracił głowę a następnie działał instynktownie.
Nie widziałem sytuacji więc tyle mogę wywnioskować.
@Pawciosl: #!$%@? gosc, bo pewnie wiedzial ze ona ma faceta, szczegolnie ze to "zona" a on mu dal piwo i z nim gadal, ja #!$%@? xD przeciez to facet "podrywa" laske i ja zaciaga do lozka, no chyba ze zona Twojego brata to jakas nimfomanka