Wpis z mikrobloga

Wracam sobie spokojnie ze sklepu. Widzę przede mną #rozowypasek , który wsiada do samochodu. Odpala silnik. Silnik zaczyna pracować. Różowy spoglada w lusterko i poprawia grzywkę. Następnie chwyta kierownicę i odpala silnik. Słychać charakterystyczny dźwięk... Różowy panikuje. Wyłącza światła. Silnik dalej pracuje. Różowy ponownie próbuje odpalić silnik, słychać charakterystyczny dźwięk :( Gdy jestem na wysokości przednich drzwi, stukam dwa razy w okno. Różowy opuszcza szybę. Mówię, że silnik już pracuje i nie trzeba go odpalać. Różowy z #!$%@?ą w oczach odpowiada: PRZECIEŻ WIEM!!!!!!!! Mówię: Ok i życzę miłego dnia. Odwracam się na pięcie i oddalam się pospiesznie z miejsca akcji. Słyszę, że różowy próbuje ruszyć, ale niestety gaśnie jej silnik :D Mijam starszego faceta, wymieniamy spojrzenia, na jego twarzy pojawa się śmiech. Na mojej także ( ͡º ͜ʖ͡º) Humor poprawiony na resztę dnia. Z drugiej strony wspołczuję facetowi różowego. Jak tak dalej pójdzie, to będzie miał wydatki.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #truestory #coolstory #samochody Może jeszcze #pms
  • 28
I CO, MOŻE JESZCZE POWIESZ, ŻE JEŹDZI GORZEJ OD CIEBIE? SZOWINISTA!!!!!!!!!!!


@Aerials: Ale to jest zabawne, bo jak facet #!$%@? cyrki za kółkiem, to się mówi że pajac, a jak laska, to się zrzuca na wszystkie kobiety.
@Anderande: a z czystej ciekawości, co to za charakterystyczny dźwięk przy przekręcaniu kluczyka w stacyjce, mając już uruchomiony silnik? (kręcący się rozrusznik?) I co może się stać z silnikiem w przypadku, jak tego różowego?

Btw, ciekawe ile osób chciało się zapytać o to samo, ale cykało się, że wyjdą na nooba w kwestii motoryzacji :P
@calka: Nie jestem mechanikiem, ale podejrzewam, że za n-tym razem możesz uszkodzić koło zamachowe. Jeśli chodzi o dźwięk, to ciężko jest mi go zdefiniować. Musiałbyś to usłyszeć. Może znajdę coś na yt.
@pijanstwo: @Aerials: Z tego co się orientuję, to więcej wypadków powodują mężczyźni. Niestety nie mam danych odnośnie śmiertelności. http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CCAQFjAAahUKEwiC_tLWk5LGAhUFBSwKHXPxBdQ&url=http%3A%2F%2Fdlakierowcow.policja.pl%2Fdownload%2F20%2F137223%2FWYPADKIDROGOWE2013.pdf&ei=5wF_VcLuNoWKsAHz4pegDQ&usg=AFQjCNFYoSjRXpuz9_QS3nqomlnNltH0Cw&sig2=8q4yTHgmz1haisv1r78AIw&bvm=bv.95515949,d.bGg Trzeba też zwrócić uwagę na wiek kierujących i to, że samochodów prowadzonych przez mężczyzn jest więcej niż samochodów prowadzonych przez kobiety.
@Aerials: Moim zdaniem jedną z przyczyn jest też inna mentalność facetów, może i jeżdżą lepiej ale co z tego jeśli też mniej odpowidzialnie bo chcą się popisać itp.
@calka: Nie jestem mechanikiem, ale podejrzewam, że za n-tym razem możesz uszkodzić koło zamachowe. Jeśli chodzi o dźwięk, to ciężko jest mi go zdefiniować. Musiałbyś to usłyszeć. Może znajdę coś na yt.


@Anderande: hm, mam wrażenie, że w moim moto i aucie rozrusznik przestaje kręcić jak się odpali silnik…