Wpis z mikrobloga

rzecznik pp, rzecznik praw konsumenta, pojechalam do WER, zaprzyjaznilam sie z listonoszem, zainteresowalam prase i tv, dzwonilam do koluszek do wydzialy niedostarczonych przesylek, bo tam trafiaja niedostarczone paczki I sa pozniej licytowane oraz dzwonilam na wszystkie numery WER, na fb jest tez fan page pp. Pisz, dzwon, badz uprzejmym wrzodem na dupie az do skutku. Zycze powodzenia!
Moja paczka z Singapuru trafila do WER 2016-06-04 06:08, wiec minal juz tydzien, ale z tego, co piszecie, czekanie moze byc duzo dluzsze. Napisalam maile pod wszystkie 3 podane adresy, dzwonilam dzis kilka razy, ale nikt nie odbiera.. albo zajete... Nie spodziewalam sie, ze tak to wyglada.

joanna094, a co z Twoja paczka?
WER 2016-06-04 06:08


@sam1234: Moja z Singapuru dokładnie tego samego dnia, tyle, że o 6:30. Do tej pory ani widu ani słychu. Daj znać jeśli Twoja dojdzie.

@Alryh, @zgredek5812: Pisalam na jeden z 3 adresow podanych tutaj w watku i z jednego odpisali:
Szanowna Pani,

Informujemy, że status przesyłki nie uległ zmianie.

Nadmieniamy, że na stronie Poczty Polskiej został zamieszczony komunikat o opóźnieniach związanych z odprawami celnymi przesyłek spoza Unii Europejskiej. Powodem są utrudnienia płynności pracy w Oddziale Celnym Pocztowym w Warszawie. Uniemożliwia to Poczcie Polskiej terminowe ekspediowanie przesyłek paczkowych do klientów.

http://www.poczta-polska.pl/utrudnienia-w-oddziale-celnym-pocztowym-w-warszawie-opoznienia-przesylek-spoza-unii-europejskiej/

Ponadto informujemy, że zagraniczne
@sam1234:

Zatrzymanie przez urząd celny 2016-06-15 15:56 International Postal System

Zwolnienie przesyłki przez urząd celny 2016-06-15 15:59 International Postal System


Moja na szczęście dziś opuściła "celników". Mam nadzieję, że za dnia/jutro dojdzie. Bo już chyba żadne przygody jej nie czekają.

@joanna094: to już chyba po paczce
@Alryh: Nie, nigdzie nie pisałem/nie dzwoniłem ale nigdy jeszcze tak długo to nie trwało. Ewidentnie mają zatwardzenie z jakiegoś powodu ;) U mnie nie ma inf. o urzędzie celnym jak piszesz w drugim wątku.
@zgredek5812: z tego co wiem to obecnie w WER Warszawa pracuje tylko kilka osób.... Reszta wzięła zwolnienia i niewiadomo jak długo potrwa strajk celników :( Także trzeba się uzbroić w cierpliwość, ale pewnym jest że jakieś paczki po prostu poginą i nie dotrą do adresata...
o co wiem to obecnie w WER Warszawa pracuje tylko kilka osób.... Reszta wzięła zwolnienia i niewiadomo jak długo potrwa strajk celników :


@Alryh: U mnie nadal ten sam status.. Paczka siedzi na WER.
Witam.
U mnie leży paczka też na WER Warszawa od 04.06.2016. z Singapore Post
Najgorsze to że tam są części, za które odpowiadam i będę jeszcze płacił karę, jak nie wyrobią się do 20-stego.
Ręce opadają.
@Sienczek:

Reszta wzięła zwolnienia i niewiadomo jak długo potrwa strajk celników :( Także trzeba się uzbroić w cierpliwość, ale pewnym jest że jakieś paczki po prostu poginą i nie dotrą do adresata...


Że co ? Pogonią paczki i zaginą ?
Skoro tam kierownictwo jest na miejscu, podgrzana atmosfera. To może jeszcze celnicy będą mieli czas sobie otwierać te co im podpasują, siedząc przy kawce i oglądać, co się im spodoba.
.