Wpis z mikrobloga

To jest dziwne te wysyłanie z wer mi z 5.05 przyszła A z 6 stego nadal czekam co do śledzenia to na stronie 17 track zawsze miałem komunikaty iz ruszyła z wer itp. Paczki z Chin zalegaja dość długo teraz :( wczoraj przyszła do mnie z Ameryki i na wer była tylko jeden dzien i poszła dalej . Z Chin dalej stoją :(
Moja paczka stoi od 9 kwietnia I nikt nic nie wie, pp podpisala przetarg na dostawe paczke z firma kurierska z Ukraini, a kierowcy nie zznaja topografii miast I nie bardzo znaja j.polski, stad opoznienia, a jak zwykle cierpi na tym klient.
Moja przesyłka dotarła do WER Warszawa 9 maja przed południem i do dziś się jej nie doczekałem u siebie. Próbowałem dzwonić trzy dni z rzędu o różnych godzinach, ale nikt nie odbiera. Co to się porobiło z tą pocztą...
Moja przesyłka rownież od 6 maja jest w WER Warszawa. Na mojej poczcie nic nie wiedzą, poczta w Warszawie sie wypiera ze od nich wyszło. To jest niedorzeczne. Tłumacza ze przesyłki zagraniczne po wejściu do kraju nie wymagają rejestracji a pózniej sie dziwią ze ludzie paczek nie dostają jak ich nie wpisują w system i przepadają..ja szczerze mam juz dosyć walki z PP jak nie kurier który robi sam zwrot do nadawcy
@postrachNocnegoSzczura: @joanna094: Dajcie znać jak Wasze paczki przyjdą. Ja czekam na dwie:

Nadejście przesyłki 2016-05-12 20:20 International Postal System
Wysłanie przesyłki 2016-05-12 20:20 International Postal System
Nadejście przesyłki 2016-05-15 23:09 WER Warszawa

oraz

Nadanie przesyłki 2016-04-23 15:58 International Postal System
Wysłanie przesyłki 2016-04-26 15:48 SHANGHAI
Nadejście przesyłki 2016-05-17 07:26 WER Warszawa

Często coś zamawiam, ale pierwszy raz mam taką sytuację....
@carbonix: u mnie zawsze z chin jest tydzień czekania z wawy ale 15 dni to już jaja sobie robią..
Mi na poczcie powiedziano, że ewidentnie mają jakiś problem po tym jak przesyłki wychodzą z wer warszawa..tylko nie wiadomo czy to zaginęło czy gdzieś krąży po polsce..ja nie wiem jak taka instytucja jak poczta polska może podejmować się doręczania przesyłek skoro tego nie potrafią należycie wykonać i jeszcze umywają od wszystkiego ręce..żenada
Míns 6 maja doszla paczka, w opisach nic sie nie zmieniało aż tu dzwonek i jest paczka po odebraniu status sie zmienił. Oni wysyłają jakos to dziwnie widocznie maja czas poniewaz na dostarczenie paczek jest do 50 dni. Pozostałe dwie paczki które były zamawiane tego samego dnia od tego samego sprzedawcy nadal nie mam a w opisach nawet jeszcze nie doszły do wer Wawa a z Chin dawno wysłane :(( wcześniej było