Wpis z mikrobloga

Przestroga dla tych, co poznajo #rozowepaski na FB.

Jakieś 2 tygodnie temu lekko się przychmieliłem na imprezie. Było super, tego śmego, zabawa, dziewczyny, muzyka, alkohole i znajomi. Jak to juwenalia.
No i wróciłem do domu.
Patrzę sobie FB i akurat pod postem, który mnie zainteresował, skomentowała coś całkiem fajnie różowa.
A że byłem nieco niechwilowy, to mówię YOLO, RAZ KOZIE ŚMIERĆ, RAZ NA WOZIE, RAZ POD WOZEM, JAKBY KÓZKA NIE SKAKAŁA, BĘDZIE FAJNIE.
No i sobie zagaiłem.
Wszystko super, tego śmego, ze zdjęć dawałem jej 9/10. No po prostu przesuper ładna. I oczywiście w moim lvl. No i tak sobie piszemy, piszemy, oboje na siebie nakręceni, aż przez 2 tygi. Mieliśmy się 3 razy spotkać, ale a to ja nie mogłem, a to ona pracowała. Bo tak, oboje #studbaza i #pracbaza.
Dzisiaj examy, jutro examy, a różowa naciskała, żebyśmy zobaczyli się w piątek ( wczoraj )
Ja nie mogłem, bo nauczka. No i tego śmego ciamciaramciam, różowa mówi, że przyjedzie mi ugotować obiad. Super! #profit
Jakoś tak się stało, że nie przyjechała, pokłóciliśmy się i #!$%@?.
Wieczorem już się tak na nią zagotowałem, że mówię do niej - ALBO SIĘ WIDZIMY DZISIAJ ALBO NIGDY.
A ona, że ok, przyjedź około 1.
No to ok.
Około 1 wsiadam w swój statek kosmiczny i jadę.
Zajechałem, podałem swoją lokalizację różowa już jest. Wysiadam z auta, patrzę.. JA #!$%@?Ę. #!$%@?. CO TERAZ O MUJ BORZU, ANDRZEJ, SPIEPRZAMY. Tak, w rzeczywistości solidne 2/10.
Jaaa, żeby zachować twarz, przespacerowałem się z nią, tak średnio chcący.
PO CO.
NO PO CO.
DLACZEGO I PO CO


KŁAMCZUCHY WSTRĘTNE.

#coolstory #storyofmylife #milosc #rozowypasek #niebieskipasek #pasta #studbaza
  • 56
@kawoczeko: to jest standard, przecież brzydkich zdjęć się na fejsa nie wstawia. Tona mejk apu, odpowiednie ustawienie aparatu i jedziemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

miałem podobną historię, z 8/10 na 4/10, nadwagę rzadko widać na zdjęciach i nikt nie może sobie zamrozić wyglądu ryja w jak najkorzystniejszej pozycji na parę h.