Wpis z mikrobloga

Mirki polecicie jakieś #polenamiotowe w miarę ogarnięte nad Polskim morze niedaleko plaży i trójmiasta ;-)
Odległość +/- 15-20km od #trojmiasto

Szukam czegoś w rejonie zatoki Gdańskiej.

Brudna jest tam woda? Może lepiej np. do #krynicamorska albo wprost na #wladyslawowo?

Myślałem o Sobieszewie bo podobno cisza i spokój ;-) Ciekawe jak wygląda stamtąd połączenie z Gdańskiem jakimś PKS'em.

Znalazłem takie cuś jedynie póki co: http://www.osrodekmelisa.pl/
#sobieszewo #morze #morzebaltyckie #pytanie #wczasy

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cripex: nie ma na wyspie pksów, jeżdżą normalne autobusy miejskie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja tutaj nie korzystam z pól namiotowych (wyspiarz here), ale mogę polecić Orlinek. Wiem że znajomy tam jeździł 2 sezony pod rząd i mu się mega podobało. Jak chcesz coś wiedzieć więcej, to pisz na pw
  • Odpowiedz
@Cripex: Tak jak rafal-cegielski pisze: normalne, czerowne autobusy (3 linie), max 40 minut do centrum Gdańska. A co do tego pola to mieszane opinie słyszałem, klimat dosc specyficzny.
Dużo tu też tanich kwater.
  • Odpowiedz
Kilka pól namiotowych jest na granicy Gdańska i Sopotu, są nad samą plażą i do komunikacji i do atrakcji blisko - nie wiem jak z cenami ale tam jest klasyczny klimat "bycia nad morzem". A jak wybierzesz pole bliżej Sopockiego Klubu Żeglarskiego to i można skoczyć na windsurfing itd.

Jeżeli w ogóle jesteś zainteresowany sportami wodnymi to cały półwysep helski - pola i kwatery - wind, kite, łódki, itp. - tylko tu
  • Odpowiedz