Wpis z mikrobloga

ostatnio zauwazylem prawidlowosc ze jak mi nie wchodza overy do przerwy, w wiekszosci po przerwie padaja conajmniej 2 bramki aby mnie #!$%@?.. tak wiec od tej pory nie wchodzace overy HT bede gral sobie overami po przerwie.. oczywiscie osobno.. tu jednak mi sie nie chce i zapodam sobie wszystkie razem i zobacze co sie stanie :)
  • Odpowiedz
@tejotte: ja to dzis zauwazylem po raz kolejny chyba conajmniej z 5 razy.. no ale to ma sens.. bo jesli znajduje spotkanie w ktorym czuje ze beda bramki i gram do przerwy i ich nie ma.. to to przeciez te same druzyny graja po przerwie, zawodnicy sa mniej solidni w obronie z uwagi na zmeczenie.. wiec i bramki padaja
  • Odpowiedz
@tejotte: ten tripelek na gorze i tak moze nie wejsc.. ale wydaje mi sie ze 2/3 spotkania wejda na bank.. wiec jesli mam miec skutecznosc 66% overow granych po nieudanych overach to jak najbardziej jestem za.
  • Odpowiedz
@tejotte: no to teraz juz wiece co robic po moich nie trafionych overach... wiecej niz polowa wchodzi. i nie grajcie takich akumulatorow jak ten bo nic nie wygracie :)
  • Odpowiedz