Wpis z mikrobloga

Chciałbym dorwać model, który był w wersji kolekcjonerskiej jako stojak na pada, ale nie da rady.


@kamiru: To nie było w kolekcjonerce, tylko jakieś 100 sztuk poszło do znanych osób typu Kominek. W każdym razie żeby zdobyć ten model, musiałbyś się włamać do siedziby CD3D i wykraść go z ich komputerów - o ile jeszcze go mają.
@FlameRunner: Nie wiedziałem ile sztuk, wiedziałem, że było ich niewiele. Nawet mógłbym zapłacić coś za model, ale wiem, że jest on własnością osoby prywatnej i CD Projekt Red, więc raczej nie da rady.

W każdym razie żeby zdobyć ten model, musiałbyś się włamać do siedziby CD3D i wykraść go z ich komputerów - o ile jeszcze go mają.


Włam, całkiem spoko, piszesz się na to? :D
@kamiru:

Nie wiedziałem ile sztuk, wiedziałem, że było ich niewiele.

Też dokładnie nie wiem, nikt tego wprost nie napisał. Są jednak przesłanki, by szacować tę ilość w zakresie 100-150 sztuk.

Włam, całkiem spoko, piszesz się na to? :D

Nie, nie chcę zadzierać z CD3D. ;)

@bamsebjorn:

Czy w takiej drukarce można drukować dowolny model 3D? Czy są jakieś specyficzne restrykcje odnośnie toplogii np?

Drukarka drukuje warstwa po warstwie i nie
@Marpop: Mogę Ci wydrukować jeśli chcesz :)

@padobar: Jakie figurki? Pochwal się :D Powiesz też coś więcej o swoich drukarkach? :)

Co do parametrów to PLA 195C, wysokość warstwy 0.16, 3 obrysy, wypełnienie 25%, głowica to lama3D 0.5mm. Niestety drukowałem bez chłodzenia i zęby nie wyszły :/

@vossinho2: Drukarkę budowałem sam :)
@vossinho2: Ciężko mi określić koszt. Zestaw DIY porządnej jakości już za 1900zł dorwiesz, ewentualnie używkę jakąś fajną za np 1500. Budując samemu możesz zejść nawet do 800zł, ale jest tutaj zbyt wiele zmiennych, więc bezpiecznie będzie jeśli powiem 1000zł :)