Wpis z mikrobloga

Cumple chce kupić auto. Mam do wydania max 50tyś zł. Chciałbym coś w dieslu/beznzyna+lpg bo rocznie robię ok.30 tyś km.
Auto musi być w miarę świeże z wyglądu, dobrze wyposażone (xenony obowiązkowo) miła by była nawigacja ale nie koniecznie. Raczej sedan, wózek dla małej zmieści się bez problemu, kombi nie za bardzo mi się widzi.
Wstępnie wybrałem Audi A4 B8 2.7 tdi lub w ostateczności 2.0 tdi. Jakieś inne propozycje?
#kupujzwykopem #samochody #motoryzacja #mechanikasamochodowa #cokupic
  • 20
@MrDiablloS: Nie siejcie fermentu, "nie znam się to się wypowiem". 2.0 TDI na CR montowany w Audi A4 B8 to już zupełnie inny silnik niż stary 2.0 TDI na pompowtryskiwaczach który był fatalny. Nowy jest dużo lepszy - dopracowany, ma wytrzymałe turbo i wtryskiwacze, a niemieckie taksówki z nim dobiły już do 0,5mln km. Jest porywnywany do ostatnich 1.9 TDI przy dużo lepszych osiągach, kulturze pracy i mniejszym spalaniu.
@WiewiurPL: A może Honda Accord VIII ? Benzynki dobrze znoszą lpg a diesle również są udane. Z reguł dobre wyposażenie i bezawaryjność. Za tą cenę to raczej benzyna +lpg. Diesle wszystkie to 2.2 więc będą pewnie droższe