Wpis z mikrobloga

Obiecałam wczoraj @x-SANTA-x:, że zrobię fotki z #pokazmiejscepracy. W zamian za to zrobiłam FILMIK :D nieco #pokazmorde, nieco #pokazglos, (PS. jak większość ludzi, nienawidzę swojego głosu i nie mogę tego słuchać...). No ale. Pokazałam wszystkie pomieszczenia w sklepie/warsztaciku. Zapomniałam o agamach, więc musiałam wkleić to w środek fimiku ;D Co jeszcze... hmm to by było na tyle ;D Miłego oglądania!:D

A tu fanpage;D

#agama #agamy #gekon #gekony #waz #wonsz #weze #kameleon #jez #jeze #terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin #gadzibastion Jak ktoś jeszcze jest leniem i nie sprawdza tagów, a chciałby być wołany - to śmiało pisać do mnie ;)

@gravedigger @pankara @x-SANTA-x @leworwel @Papja @Cahir22 @Ranfun @Kodys @Queiroz @Jormungand @Turrsky @skrajnaa @Migfirefox: @foxmurder @nietopies @Maupolina @Pio23 @avible @kamdz: @nat89
Khaleesi - Obiecałam wczoraj @x-SANTA-x:, że zrobię fotki z #pokazmiejscepracy. W zam...
  • 121
  • Odpowiedz
@Khaleesi: Super filmik. ()

Sprawę mam, bo widzę że 2 razy mnie wołasz, mogłabyś mnie z tej ostatniej listy wywalić ? bo dostaję 2 powiadomienia za każdym razem.
  • Odpowiedz
@Khaleesi: Jak będzie więcej to wołaj :) Kiedyś sobie kupię kamelona albo gekona słodkie zwierzaki :3 Obecnie nie stać studenta :P A głos masz fajny nie narzekaj :P
  • Odpowiedz