Wpis z mikrobloga

Obiecałam wczoraj @x-SANTA-x:, że zrobię fotki z #pokazmiejscepracy. W zamian za to zrobiłam FILMIK :D nieco #pokazmorde, nieco #pokazglos, (PS. jak większość ludzi, nienawidzę swojego głosu i nie mogę tego słuchać...). No ale. Pokazałam wszystkie pomieszczenia w sklepie/warsztaciku. Zapomniałam o agamach, więc musiałam wkleić to w środek fimiku ;D Co jeszcze... hmm to by było na tyle ;D Miłego oglądania!:D

A tu fanpage;D

#agama #agamy #gekon #gekony #waz #wonsz #weze #kameleon #jez #jeze #terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin #gadzibastion Jak ktoś jeszcze jest leniem i nie sprawdza tagów, a chciałby być wołany - to śmiało pisać do mnie ;)

@gravedigger @pankara @x-SANTA-x @leworwel @Papja @Cahir22 @Ranfun @Kodys @Queiroz @Jormungand @Turrsky @skrajnaa @Migfirefox: @foxmurder @nietopies @Maupolina @Pio23 @avible @kamdz: @nat89
Khaleesi - Obiecałam wczoraj @x-SANTA-x:, że zrobię fotki z #pokazmiejscepracy. W zam...
  • 121
  • Odpowiedz
@TheMan: Jedno przejście przez cykl chyba wystarczy :P
@Khaleesi: Kurczę, od lat już chcę mieć swojego smoka, ale warunków ciągle brak :( A co możesz powiedzieć o Agamach błotnych? Z wyglądu są śliczne, a jak z trudnością hodowli, charakterem i zachowaniem w porównaniu do brodaczy?
  • Odpowiedz
  • 0
@Pustulka: mój głos, ale zdecydowanie uspokojony i wyciszony

@Sandovan: nie mam z nimi nic wspólnego, więc trudno cokolwiek powiedzieć. Są jednak bardziej wymagające ;-)

@Genleman: oo, później poprawię, dzięki :-)

@Nekron: wlazl mi na głowę i mocno scisnal ucho pazurami :-D pająków się boję, więc odpada :-D

@kate1990: na zwierzęta całkiem nieźle, na terraria lepiej;-)
  • Odpowiedz
@Khaleesi: Brzmi bardzo ładnie :)

Co do dzwonka na wejściu, gdy przychodziłem do swojej byłej do zakładu fryzjerskiego u niej na wejściu również był taki dzwonek :) U Ciebie jest sygnał razy 3, u niej był tylko jeden ale megairytujący :)

  • Odpowiedz
  • 0
@goblin21: jak siedzę na sklepie, to dźwięk wyłączam, działa tylko jak warsztatuje, ale i tak najchętniej bym to postrzelila :-D

Nie odezwał się :-(
  • Odpowiedz