Wpis z mikrobloga

Obiecałam wczoraj @x-SANTA-x:, że zrobię fotki z #pokazmiejscepracy. W zamian za to zrobiłam FILMIK :D nieco #pokazmorde, nieco #pokazglos, (PS. jak większość ludzi, nienawidzę swojego głosu i nie mogę tego słuchać...). No ale. Pokazałam wszystkie pomieszczenia w sklepie/warsztaciku. Zapomniałam o agamach, więc musiałam wkleić to w środek fimiku ;D Co jeszcze... hmm to by było na tyle ;D Miłego oglądania!:D

A tu fanpage;D

#agama #agamy #gekon #gekony #waz #wonsz #weze #kameleon #jez #jeze #terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin #gadzibastion Jak ktoś jeszcze jest leniem i nie sprawdza tagów, a chciałby być wołany - to śmiało pisać do mnie ;)

@gravedigger @pankara @x-SANTA-x @leworwel @Papja @Cahir22 @Ranfun @Kodys @Queiroz @Jormungand @Turrsky @skrajnaa @Migfirefox: @foxmurder @nietopies @Maupolina @Pio23 @avible @kamdz: @nat89
Khaleesi - Obiecałam wczoraj @x-SANTA-x:, że zrobię fotki z #pokazmiejscepracy. W zam...
  • 121
  • Odpowiedz
@Khaleesi: Może gdzieś przeoczyłam, ale zapytam się tak czy siak : ) Co stało się z Grubą? Czy myszki mają fajne życie tylko dopóki nie zostaną zjedzone, czy nie stanowią pokarmu? Czy jeżynka biega sobie po sklepie? Bo nie ma tej szybki chyba.. Jak tam niewydolność nerek Lanzelota? Wygląda rewelacyjnie! A! I obejrzałam inne filmy też, motyw z ptasznikiem mnie przeraził..
  • Odpowiedz
@lewansky: Gruba zdechła 2 tygodnie temu. Miała dwie ciąże w jednej - pierwsza niezapłodniona a zaraz po tym zaszła w normlaną ciąże, że wiązało się nie z 20 a z 40 jajkami. Mimo licznych wizyt u weterynarza - nie daliśmy rady jej uratować:<

Myszki były kupione, jako hodowla dla węży. Niestety nie potrafię karmić węży moimi myszkami, więc mam myszek z 14 i żyją sobie jak w niebie ;) Jedyne co
  • Odpowiedz
@Khaleesi: Właśnie mam znajomych co mają kota z PNN i wiem, że czasem jest okej, a następnego dnia kot nawet nie chce się ruszyć, stąd moje pytanie. Ale Lanzelot wygląda naprawdę pierwsza klasa! I jeszcze tylko, czy nigdy nie miałaś oporów przed karmieniem ich żywymi robakami, świerszczami itp, czy przyszło to z czasem? Bo to jest główny powód dla którego chyba bym nie mogła mieć mięsożernego zwierzaka, a nie chciałabym go
  • Odpowiedz
@Khaleesi: zazdroszczę Ci tego Kameleona i nie tylko ;) widać ze kochasz to co robisz i to robisz ;) co tu duzo pisać ;) plusa tylko moge dać i mieć na oku Twój sklep bo w przyszłości napewno sobie jakiegoś gada sprawie ;)
  • Odpowiedz