Wpis z mikrobloga

@enzojabol: załóżmy , że masz dziewczynę (hehehehehhehheheh). mówi Ci, że musi sobie kupić kieckę. chcesz, żeby wyglądała ładnie, a przy okazji zaoszczędzić czas na łażenie z nią po sklepach. czy byłoby coś złego w tym, że w wolnej chwili zerknął byś na jakieś kiecki w necie?

nie widzę w tym nic gejowego. ale wypokowe bordo się najlepiej zna na związkach damsko-męskich
  • Odpowiedz
@brak: co jest dziwnego w prezencie dla chłopaka? Przecież to lepiej, że kupi fajny ciuch niż jakby miała kupić nietrafiony prezent motoryzacyjny czy elektroniczny (bo takie coś dużo trudniej utrafic z zaskoczenia).
  • Odpowiedz
@angela09: Hehehehe, mam dziewczynę 8 lat. W lipcu biorę ślub. Usuń konto.

I tak, byłoby coś złego. Nie wyobrażam sobie wybierania kiecki dla mojej narzeczonej. Jakaś patologia.

A ty widać że najlepiej wiesz o tym na czym się znają bordo.
  • Odpowiedz
@dhMichu: bigstar się rozpada po pół roku :(

@Derdek: mam 130kg, a najlepiej na mnie leżą slim fit xD trzeba odnaleźć swój model. Teraz niedawno byłem, to w 10 minut 3 pary kupiłem.
@wzr1one: cropp dla 12latka spoko( ͡° ͜ʖ ͡°)

@angela09: 3 miesiące temu wydałem 400zl na 3 pary. Dużo i niedużo, biorąc pod uwagę, że w zeszłym tygodniu
  • Odpowiedz
@Derdek: zajdz do mustanga, ja właśnie z bigstar do Mustanga migrowalem i jestem zadowolony. Niby 3 razy tyle za spodnie (ok. 200zl w outlecie bez promocji) , ale kupujesz raz na dwa lata (bo juz ci się znudziły) zamiast dwa razy na rok (bo przetarte)
  • Odpowiedz