Wpis z mikrobloga

@reneq16: zobacz ile lat trwa złe gadanie o Pisie o Kaczyńskim , wszyscy po nich jadą PO PSL SLD itd ,oni nie są po tej samej stronie co reszta i pokazali to rządząc zbyt krótki okres aby mieć większe zasługi
  • Odpowiedz
@SynuZMagazynu: Śmiech to naturalna obrona przed idiotami. Skoro nie widzisz jak bardzo robisz #!$%@?ę z logiki i ekonomii to możesz sobie wrócić do swojego ołtarzyka z Prezesem. Nie dziękuję i nie pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@jaqqu7: właśnie Ty robisz #!$%@?ę z logiki i faktów, obracasz kota ogonem bo tak jest najprościej identycznie jak PO,pewnie jesteś jakąś młodzieżówką,albo jednym z tych 5,5 tysięcy ludzi w necie co dostają hajs za obronę PO.
  • Odpowiedz
@SynuZMagazynu: Gdzie ja niby broniłem PO? Ja tylko wytknąłem ci (zresztą nie tylko ja), że nie różni się PiS niczym od partii rządzącej. I jeżeli ktoś tu kogoś atakuje to ty wszystkich na około. I uwierz mi dla mnie cały obecny establishment to banda złodziei, razem z partiami, których nie ma w sejmie. Same stare dziady, które 25 lat temu przyssały się do koryta. Dla mnie nie ma różnicy pomiędzy
  • Odpowiedz
@jaqqu7: broniłeś mówiąc,że PO dostało na początku kryzysem w twarz co jest nie prawdą bo PO samo twierdziło ,że do 2012 jest zielona wyspa czyli mięli więcej niż rok,ich obroniłeś a ci co naprawdę zrobili dobrze w krótki czas wyśmiałeś, to też świadczy ,że mimo tego ,że mówisz inaczej to jesteś po stronie PO
  • Odpowiedz
@SynuZMagazynu: Zanim coś napiszesz to naucz się interpunkcji. I to nie była obrona tylko stwierdzenie faktu. PiS odziedziczyło hossę i pikujące w górę wskaźniki gospodarcze po SLD. Hossa trwała do połowy 2008 roku, więc kryzys rozpoczął się około roku od czasu przejęcia rządów przez PO. Najlepszy czas na reformy był w końcówce okresu rządów SLD, później poprzez kadencję PiS i sam początek kadencji Tuska. I wszyscy wiemy to, że żadna
  • Odpowiedz
@jaqqu7: Jak chciałeś dyskutować to musisz jednak akceptować moją interpunkcję,tak jak ja Twoją manipulację,może i by się udało dokończyć założenia przeprowadzenia reform, tylko ludzie sami temu zapobiegli bo uwierzyli manipulacyjnym mediom,heh czyli proponujesz nie głosować? heh,niech inni decydują? kłamiesz po raz kolejny i w to brniesz jak maniak,"pikujące w górę wskaźniki po SLD" czyli bezrobocie na poziomie 14-15 % m.in,super wskaźniki xd
  • Odpowiedz