Wpis z mikrobloga

Tak czytam ten #mojdzienwpracy i wychodzi na to, że większość z was faktycznie pracuje 2 do 4 godzin dziennie, reszta dnia to #!$%@? się typu kawa, lunch, mirko, "głupie meetingi", papieros, rozmowa ze współpracownikami.


#oswiadczenie
  • 153
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@semperfidelis: Będziesz najgorszym typem szefa, jeśli kiedyś zostaniesz szefem. W normalnej pracy płacisz za wiedzę i gotowość do pracy. Jeśli jeden pracownik potrzebuje na wykonanie zadania 2 godziny, a drugi 6, to który jest lepszym pracownikiem? Ja w ciemno biorę pierwszego i jak nie ma nic do roboty, to nich siedzi na mirko przez resztę dnia. Ty wolisz tego który się nazapitala, albo będzie udawał.
  • Odpowiedz
I nagle całe mirko to intelektualisci co wykonują swoją pracę w 2 godziny a resztę yo heheheszki. A rzeczywistość wygląda pewnie tak że #!$%@? po 10 godzin za 1800 ale to by było wstyd napisać, więc wymyślają jacy to oni nie są.
  • Odpowiedz
@semperfidelis: Popatrz jacy oni #!$%@? wszyscy śmieszni są. Ja #!$%@? dawno tak nie skisłem. Każdy #!$%@? #!$%@? na Polskę ale ruszyć dupy nie ma komu. Podejście do pracy i życia jest kluczowe dlatego obawiam się że ten kraj nie doczeka się czasów świetności.
  • Odpowiedz
@semperfidelis:

wychodzi na to, że większość z was faktycznie pracuje 2 do 4 godzin dziennie, reszta dnia to #!$%@? się typu kawa, lunch, mirko, "głupie meetingi", papieros, rozmowa ze współpracownikami.

A Jeremi Mordasewicz i tak powie, że jeden dzień urlopu więcej albo dzień pracy krótszy o 15 minut zrujnują polską gospodarkę xD
  • Odpowiedz
@semperfidelis: jak mam jakieś odtwórcze zadanie, typu przeklikanie w tej samej kolejności 10 operacji razy 50, to robię to ręcznie i mogę tak przez 8h, bo automat się załącza. Jak mi się nie chce, to sam zrobię automat, który to przeklika, jeśli się da. Ale jak mam pracę umysłową, to po 6h rzetelnej roboty, jak wracam do domu to dosłownie nie wiem jak się nazywam (wcześniej myślałem, że to stwierdzenie
  • Odpowiedz
Popatrz jacy oni #!$%@? wszyscy śmieszni są. Ja #!$%@? dawno tak nie skisłem. Każdy #!$%@? #!$%@? na Polskę ale ruszyć dupy nie ma komu. Podejście do pracy i życia jest kluczowe dlatego obawiam się że ten kraj nie doczeka się czasów świetności.


@noob_44: Tak bo w DE, UK czy USA pracuje się inaczej ;)
  • Odpowiedz
@Mr_Przemyslaw: W każdej firmie pracuje się tak, że zamiast pracować to się siedzi na mirko, pije kawę, albo rozmawia z kolegami?
@timorex: Znam kilka przykładów pracy w korporacji, kiedy ludzie, którzy ciężko pracowali bardzo szybko dostawali awanse, jeden nawet na stanowisko dyrektora oddziału banku po, bodajże, 3 latach pracy.
@Quinn: Czytaj ze zrozumieniem.
@Cheater: W przeciwieństwie do tych, którzy nie robią nic, całe życie się #!$%@?ą i myślą, że wszyscy tak mają - tak, mówię o Tobie.
@100piwdlapiotsza: Na swoim to coś innego - więcej pracujesz to więcej zarabiasz, jeśli wystarcza tyle, ile masz
  • Odpowiedz