Wpis z mikrobloga

Oderwałem się od kompa na Święta. Z #rozowypasek pojechaliśmy do jej rodziców. Siedzimy przed tv, śmieszkujemy trochę, trochę na siłę i nagle Teściu zaproponował wymianę opon w moim aucie. Myślę: "ło #!$%@?, jeszcze nigdy nie wymieniałem sam opon", mówię: "dobry pomysł Tato". Poszliśmy do garażu i się zaczęło... To źle, to nie tak, co ja robię, ło #!$%@?, kogo wybrała moja córka? Idź lepiej przed komputer, itp, itd (wszystkich obelg nie pamiętam). Zależy mi na dobrych relacjach z Teściem, bo w końcu moja wybranka to jego córka, także na koniec jak zmieniłem 4 oponę pomyślałem, że zażartuje, żeby rozładować trochę atmosferę i mówię: " no teraz to mógłbym w pit stopie F1 pracować, bo w 2 sekundy już zmieniam oponę " na co teściu odparł: "w 2 sekundy to oni by ciebie #!$%@? z tego pit stopu". #przegryw #heheszki #coolstory #trustory #tesciu
  • 132
  • Odpowiedz
@RodowitySloik: pamiętaj, jak teściu jeżdzi starą bejcą, chodzi po chacie w dresach a na imię ma Arek albo Darek (to tak jak dziś Seba lub Mati tylko z przed 20 lat) to znak abyś czym prędzej #!$%@?ł, bo Karyna nie jest tego warta.
  • Odpowiedz
@Nieskalany_Mysleniem: bo 80 zeta na browara zostanie a ty możesz się przy okazji unurzać w swojej męskości, i do tego sponiewierać narzeczonego córki, który choc studenciak a nie po prawilnej zawodówce to głupek nie umie opon zmienić.
  • Odpowiedz
"ło #!$%@?, jeszcze nigdy nie wymieniałem sam opon


@RodowitySloik: Nie żebym Cię cumplu oceniał. Ale ile Ty masz lat że jeszcze nigdy nie wymieniałeś w samochodzie sam kółek?

Ja #!$%@?. Sam naprawiam swoje auto i ostatnio czuje się jak jakiś #!$%@? MakGajwer bo coraz więcej ludzi nie potrafi nawet obsłużyć wiertarki.
  • Odpowiedz
@janek_kos: ja mam 25 i nie miałem nigdy swojego auta. Jak będzie możliwość będę chciał zawsze mieć służbowe. Przynajmniej jest spokój. A jeżeli bym musiał kupić to 2-3 letni, a takiego w garażu bym raczej nie naprawił.
  • Odpowiedz
@janek_kos: no tak, koło zmienic musi umieć każdy - bo jak na drodze pierdyknie to do takiej bzdury głupio wzywać pomoc. ale opon to chyba nikt tutaj sam nie zmieniał - bo przecież jeszcze zostaje wyważenie. ciekawe o co tutaj chodziło czy o opony czy o koła.
  • Odpowiedz
@durielek: słabo czytałeś. Odróżniam.I właśnie dlatego świadomie cały czas pisałem o wymianie kół, mimo że OP pisał o "wymianie opon", ale z kontekstu wynikało, że chodzi o koła.
  • Odpowiedz
@lewak_zbierajacy_minusy: nie, ja się jedynie odnoszę do tych, które są obecne w społeczeństwie od lat. To lewactwo chce narzucć swoje myślenie, ja odnoszę się do mądrości wypracowanej przez pokolenia.

@Jakub_Puchatek: coś słabo kolego czytałeś wątek, bo cały czas konsekwetnie pisałem o zmianie kół, a nie opon. OP też oczywiście pisał o zmianie koła, co jasno wynikało z kontekstu, mimo że użył zwrotu "wymiana opon".
  • Odpowiedz