Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, mirki. Moja kobieta kłóci się ze mną o to że mam usunąć pewną dziewczyne ze znajomych na facebooku, to nic że przez całe życie tylko raz gadaliśmy, nic więcej, nawet nie pisaliśmy. Chodzi głównie o to że nie lubi jej siostry. Uważa że przez to nie jest szczęśliwa i mam usunąć bo to warunek czy dalej będziemy razem. Już kiedyś była chyba dwa razy taka sytuacja, ale po wielkich oporach ustapiłem. Ale ile można, czy tylko ja uważam że to idiotyczne kłócić się o takie rzeczy? Zaczynam dostawać #!$%@?. Nie odzywała się przez kilka dni bo nie ustępowałem, nie chcę być bez zdania i prawa do sprzeciwienia się.

Wiadomości z dziś:


#!$%@?, c-c-c-combobreaker
Pierwszy raz zastanawiam się tak poważnie nad tym, czy wszystkie różowe tak mają czy tylko moja tak #!$%@? czasem.

#logikarozowychpaskow ##!$%@? #zwiazki
  • 89
@Dante15: Co dalej? Nie wychodz z domu bo mam słabą psyche? Zmień pracę bo mam słabą psyche.
Albo niech się ogarnie albo niech #!$%@? i tyle. Ustąpisz po raz kolejny to pokażesz że dajesz sobie chodzić na głowę za każdym razem a jej narzekanie i grozba zerwaniem jest skuteczną bronią.
Jeśli myśli nad zerwaniem bo nie chcesz jej usunąć ze znajomych to na ciebie #!$%@?
Ja przez istnienie tej osoby nie jestem z tobą szczęśliwa a ty coraz bardziej mnie utwierdzasz, że nie jestem wazna.


@Dante15: Robisz tak: usuwasz pannę z facebooka. Jak zacznie walić smuty przez FB to mówisz "loszka, , mamy do porozmawiania", bierzesz ją, patrzysz głęboko w oczy i mówisz:

Jest pełno dup na tym świecie, większych i mniejszych niż Twoja, mniej i bardziej krągłe niż Twoja.

Jest pełno cycków na tym świecie,
@Skyworld: @user84328: No właśnie tak to wygląda, jakby chciała mnie podporządkować.

Cytat sprzed chwili "Ja nie mogę Cię zostawić, ale Ty możesz to zrobić. Zostaw mnie, a znikną Twoje problemy a i ja nie będę cierpieć z powodu twojego nie zrozumienia mojego zachowania i w ogóle wszystkiego ..."

Nie dawałem jej powodów do zazdrości, starałem się by wszystko miała, widziałem się z nią prawie codziennie, dobrze nam razem ale czasem
@Dante15: Powiedz ż nie usuniesz i tyle, może zroić z tą wiedzą co chcę. Najlepiej wyjdz na jakieś piwo ze znajomym wróc za parę godzin i sprawdz czy jej przeszło. Jak dalej będzie się fochać i #!$%@?ć to masz odpowiedz.
Zastanów się co następne? Nie mogę znieść istnienia twojego najlepszego przyjaciela? Przecież to jest zdrowo szurnięte.
@Dante15: chyba wszystkie czasem, tez czasem jestem o takie głupoty zazdrosna i nagadam głupot a potem sie zastanwiam czemu z siebie taka idiotke zrobilam a inna kwestia ze rożowe tak robia tylko wtedy kiedy sie nie czuja pewnie w zwiazku chociaz nie chce tlumaczyc takiego zachowania ;)
A usunięcie kogoś ze znajomych to ma być dowód miłości?


@Skyworld: Dowód, że jest ważniejsza niż jakaś laska z facebooka. To samo się dzieje jak kobiety chcą aby facet nie miał kontaktu ze swoją ex. Po prostu to je utwierdza, że są ważniejsze bo tak się nie czują.